17 kwietnia 2024

Zapowiedź meczu Lutnia – Unia

W niedzielę 5 czerwca o godz. 17:00 w ramach XXIX kolejki IV ligi Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Lutnią Piszczac. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Wojciech Rak, Marcin Kępowicz i Michał Filip.

 

Lutnia Piszczac ma na swoim koncie 45 punków, co daje szóstą lokatę w ligowej tabeli. Jak do tej pory Lutnia wygrywała w lidze czternaście razy, trzy razy remisowała oraz poniosła jedenaście porażek. Nasz niedzielny rywal w ostatnich trzech spotkaniach zanotował dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę. Lutnia, który po raz ostatni w tym sezonie zagra przed własną publicznością, będzie chciała oczywiście wygrać i tym samym sprawić miły prezent swoim kibicom. Warto dodać, że w Hrubieszowie Lutnia wygrała 2:1.

Unia Hrubieszów po ostatniej derbowej porażce będzie chciała się przełamać i wygrać na trudnym terenie. Zespół Marcina Nowaka czeka ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie, w którym zawodnicy Unii zapowiadają walkę. Nasza drużyna w ostatnich dwóch spotkaniach w lidze postara się o komplet punktów, aby zakończyć udanie sezon w IV lidze. Jednak, aby to uczynić zawodnikom Unii Hrubieszów nie może zabraknąć woli walki oraz determinacji w ociągnięciu założonego celu.józek