Zapowiedź meczu Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów

W środę 28 maja o godz. 17:30 w ramach XXV kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Orkanem Bełżec. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kluk, Kapłon, Góra.

Reklamy

Początkowo mecz pomiędzy Orkanem Bełżec, a Unią Hrubieszów miał odbyć się 25 maja, jednak gospodarze musieli zmienić termin, ponieważ policja nie była wstanie zabezpieczyć tego spotkania. W tym dniu odbywały się wybory do europarlamentu. Unia Hrubieszów nie zgodziła się grać w zaproponowanym sobotnim terminie. W wyniku takiej sytuacji interweniował ZOZPN, który wyznaczył nową datę rozegrania meczu datę, która obu stronom raczej się nie spodobała.

Orkan Bełżec po 24 kolejkach zajmuje 14 miejsce z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów.  Zespół z Bełżca, mimo że znajduje się w strefie spadkowej ma spore szanse na utrzymanie się w zamojskiej okręgówce.  Spodziewać się zatem można, że gospodarze w meczu z Unią Hrubieszów wyjdą na boisko podwójnie zmobilizowani, aby walczyć o jak najkorzystniejszy wynik.

Unia Hrubieszów swój ostatni mecz zremisowała 2:2 z Igrosem Krasnobród co nie spodobało się wielu kibicom. Na boisku w Bełżcu, Unia Hrubieszów będzie przede wszystkim chciała pokazać, że grać w piłkę potrafi i zamierza walczyć w każdym spotkaniu aż do samego końca obecnego sezonu. Józek

Na zdjęciu – mecz Unia – Orkan na stadionie HOSiR w październiku 2013 roku.