Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Grom Różaniec

W niedzielę 3 maja o godz. 16:00 w ramach XXII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unii Hrubieszów zmierzy się z Gromem Różaniec. Szlagierowe spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Burak, Pupiec, Kapłon.

Reklamy


Grom Różaniec to solidna i mocna drużyna, która nieprzypadkowo zajmuje tak wysokie drugie miejsce w tabeli zamojskiej okręgówki. Grom do Hrubieszowa przyjedzie z zamiarem wzięcia rewanżu za porażkę z jesienni. Można się spodziewać, że drużyna z Różańca nie postawi na grę schowaną w defensywie, a będzie chciała pokazać swoje wszystkie atuty w ataku. Grom gra szybką i techniczną piłkę i nie kalkuluje na boisku. Walczy do upadłego, do ostatniego gwizdka sędziego.

Unia Hrubieszów musi być przygotowana na mecz, w którym skala trudności zostanie podniesiona znacznie wyżej niż w dotychczasowych spotkaniach. Poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko. Tylko odpowiednia koncentracja, motywacja oraz walka na boisku może przynieść korzystne rozstrzygnięcie.  Zawodnicy Marcina Nowaka zdają sobie z tego wszystkiego sprawę. Wiedzą dokładnie, jakie zadanie do wykonania ich czeka.  Wiedzą, że muszą, jako drużyna być zjednoczeni jak rodzina, że wspólnym wysiłkiem i wspólnym kolektywem mogą osiągnąć założone cele. Tym celem jest zwycięstwo. Innej drogi nie ma. Unia Hrubieszów – tylko zwycięstwo.

W jutrzejszym meczu kibiców w Hrubieszowie czeka piłkarskie święto oraz piłkarska uczta. Zagrają dwie drużyny, które potrafią grać na dobrym poziomie w piłkę. Można być pewnym, że widowisko będzie przednie i warto wybrać się w niedzielne popołudnie na stadion HOSiR. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.józek