Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Łada Biłgoraj

W sobotę 13 maja o godz. 17:00 w ramach 28.kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się z Ładą Biłgoraj. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Paweł Tucki, Konrad Kostrubała, Bartłomiej Górski.

Reklamy

 

Łada Biłgoraj jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie 35 punktów, co daje dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Biłgoraja jak dotychczas wygrywała jedenaście razy, zanotowała dwa remisy oraz z boiska schodziła pokonana czternastokrotnie. Łada w ostatnim meczu rozgrywanym na swoim stadionie pokonała 4:1 Victorię Żmudź i tym samym przełamała złą passę pięciu spotka bez wygranej. Najskuteczniejszymi strzelcami w drużynie Łady są Patryk Dorosz oraz Jurij Perin obaj zdobyli po osiem bramek, co ciekawe Perin wszystkie swoje bramki zdobył w rundzie wiosennej. Ładzie Biłgoraj już nie wiele brakuje, aby zapewnić sobie spokoje utrzymanie w lidze. Zespół z Biłgoraja uczynić to będzie chciał zwycięstwem w Hrubieszowie.

Unia Hrubieszów zdaje sobie sprawę jak ważne jest to spotkanie. Zresztą dla drużyny, która walczy o utrzymanie się w IV lidze każde spotkanie jest ważne, a tak jest w przypadku naszej Unii. Na pewno Unię Hrubieszów w starciu z Ładą Biłgoraj czeka sporo walki i będzie to zupełnie inny mecz niż ten ostatnio rozegrany we Włodawie. Nasz zespół musi zapomnieć o ostatnim meczu i skupić się tylko na najbliższym przeciwniku i zadaniu, jakie ma do wykonania.

Reklamy

 

józek