Zawody kontrolne lekkoatletów Unii Hrubieszów

W sobotę 5 września 2015 roku na nowoczesnej Arenie Lekkoatletycznej w Hrubieszowie grupa lekkoatletyczna MKS Unia w Hrubieszowie miała pod kierownictwem trenerów Mirosława Kamienia i Tomasza Magdziaka przeprowadzony sprawdzian, w którym udział wzięło 18 zawodników i zawodniczek. Wystartowali oni w różnych konkurencjach. Ustanowiono wiele rekordów życiowych, o czym informujemy poniżej.

Reklamy

 

Uwaga – TRENINGI!

Od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 – 16.30 na super stadionie w Hrubieszowiew OKOLICACH TRYBUNY trenerzy sekcji lekkoatletycznej p. Tomasz Magdziak i p. Mirosław Kamień czekają na dalszych chętnych do podjęcia treningów w tej pięknej, popularnej i wszechstronnej dyscyplinie sportowej. Jeżeli dojeżdżasz lub chodzisz do szkoły w innej miejscowości wszystko z trenerami jest do uzgodnienia. Nie zwlekaj i wykorzystaj szansę!!!

Reklamy


Zawody kontrolne

5 IX 2015 r. Hrubieszów

2000 m (M)
6:38,14 – Baranowski Michał (rek. żyć)
6:55,33 – Skorupa Dominik

1000 m (K)
3:26,42 – Wołyniec Oliwia
3:30,72 – Waś Karolina

800 m (M)
2:04,41 – Łoza Dawid (rek. żyć)
2:08,41 – Pawelec Albert (rek. żyć)

600 m (K)
1:55,85 – Skorupa Łucja (rek. żyć)
2:00,85 – Śmietanka Olga

600 m (M)
1:28,94 – Soniak Piotr (rek. żyć)

200 m (K)
28,56 – Krotkiewicz Karina (rek. żyć)
29,54 – Trybuła Agata (rek. żyć)
32,22 – Kamień Julia (rek. żyć)
32,74 – Kamień Wiktoria (rek. żyć)
33,55 – Block Klaudia (rek. żyć)
36,19 – Szwiec Sandra (rek. żyć)

200 m (M)
25,50 – Załuski Szymon
28,51 – Duda Andrzej

300 m (K)
47,16 – Wołyniec Oliwia (rek. żyć)
47,38 – Trybuła Agata
48,72 – Waś Karolina (rek. żyć)
49,44 – Skorupa Łucja (rek. żyć)

300 m (M)
39,15 – Łoza Dawid (rek. żyć)
39,26 – Załuski Szymon 
39,69 – Pawelec Albert (rek. żyć)
40,49 – Soniak Piotr (rek. żyć)
43,76 – Baranowski Michał (rek. żyć)
44,96 – Misiaszek Kacper (rek. żyć)
46,13 – Skorupa Dominik (rek. żyć)
47,05 – Duda Andrzej

Skok w dal (K)
4.50 – Krotkiewicz Karina (rek. żyć)
3,20 – Block Klaudia (rek. żyć)
3,10 – Szwiec Sandra (rek. żyć)
3,00 – Kamień Julia (rek. żyć)
2,70 – Kamień Wiktoria (rek. żyć)

Skok w dal (M)
4.50 – Duda Andrzej (rek. żyć)

– w biegach pomiar ręczne

 

***


Tabele najlepszych w historii pow. hrubieszowskiego

 

Kobiety

 

200 m PR+PE

 

1. Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów  24,81   2003

2. Grzyb Edyta Agros/ZS 3 Hrubieszów 24,92   2003

3. Pańczyk Jolanta ZS2/LO Hrubieszów 24,8*  1977

4. Brzozowska Dorota ZS1/ZSOdz. Hr.  25,09   1989

5. Tetrycz Aneta ZS 1 Hrubieszów         25,23   2009

6. Marchewka Danuta ZS2/LO Hrub.     25,1*   1978

 

101. Krotkiewicz Karina ZS 2 G. Hr. 28,56* 2015

 

300 m – PR

 

1. Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 40,8           1975

2. Marchewka Danuta LO Hrubieszów 41,2      1978

3. Muzyczuk Małgorzata LO Hrubieszów 41,8  1979

4. KuniczukMałgorzata LO Hrubieszów 41,8    1990

5. Horoszko Elżbieta ZSO Hrubieszów 42,1     1980

6. Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 42,50            2000

 

103. Wołyniec Oliwia ZS 2 G. Hr. 47,16       2015

 

Mężczyźni

 

2000 m

 

1. Kern Artur Unia  Hrubieszów 5:15,96h              2013

2. Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 5:28,41        1993

3. Ulidowski Andrzej LO Hrubieszów 5:33,59        1990

4. Kapusta Andrzej Unia  5:34,26                         1990

5. Jabłoński  Artur LO Horodło 5:34,42                  2000

6. Szostak Paweł ZS 3 Hrubieszów  5:35,29         2012

 

39. Romaszko Albert ZS 4 Hrub 6:15,37h         2015

62. Misiaszek Kacper ZSM 1 G. Hrub. 6:34,30  2015

70. Baranowski Michał ZS 3 Hrubiesz. 6:38,14 2015

101. Skorupa Dominik ZSM 1 G. Hr.  6:52,40   2015

 

800 m

 

1. Kitliński Piotr ZS2/LO Hrubieszów            1:50,51 1991

2. Kern Artur Unia Hrubieszów                    1:51,85  2002

3. Leszczuk Bogdan Unia Hr.                       1:52,3   1975

4. Kamień Mirosław ZS3/ZSE Hrubieszów    1:52,36 1993

5. Wróbel Tadeusz ZS1/ZSMR Hrubieszów  1:53,2   1980

6. Sawa Tadeusz Unia Hr.                           1:54,4   1975

 

75. Łoza Dawid ZS 3 Hrubieszów            2:04,41*2015

80. Soniak Piotr ZS 3 Hrubieszów           2:05,41 2015

112. Pawelec Albert ZS 3 Hrubieszów    2:08,41*2015

 

600 m

 

1. Kitliński Piotr LO Hrubieszów          1:21,89     1989

2. Kamień Mirosław Unia Hrubieszów 1:22,0*     1994

3. Krosman Stanisław ZSR Turkowice 1:23,5*     1983

4. Tucki Maciej  ZSR Turkowice           1:24,06      1989

5. Mazurek Mariusz ZSMR Hrubiesz.   1:24,75      1988

6. Jabłoński Maciej ZSR Turkowice      1:25,06     1992

 

9. Łopocki Michał ZS 2 LO Hrub.     1:25,84*  2015

19. Polikowski Aleksander ZS 3 Hr. 1:27,72  2015

22. Łoza Dawid ZS 3 Hrubieszów 1:28,08*    2015

33. Soniak Piotr ZS 3 Hrubieszów 1:28,94*   2015

66. Baranowski Michał ZS 3 Hrub. 1:36,68*   2015

93. Misiaszek Kacper ZSM 1 G. Hrub.1:42,32  2015

 

300 m PE+PR

 

1. Śliwiński Michał LO Hrubieszów 35,24           1998

2. Łopocki Michał ZS 2 Hrubieszów 35,47          2014

3. Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 35,61          1993

4. Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 35,4*1984

5. Kamień Andrzej ZSE Hrubieszów 35,79        1991

6. Krakowiak Łukasz ZS 3 Hrubieszów 35,86    2012

 

54. Załuski Szymon ZS G. Horodło 39,08      2015

57. Łoza Dawid ZS 3 Hrubieszów 39,15*     2015

74. Pawelec Albert ZS 3 Hrubiesz. 39,69*   2015

90. Pietrusiewcz Kacper ZS 2 G. Hr. 40,10*2015

100. Soniak Piotr ZS 3 Hrubieszów 40,49*  2015

120. Barczuk Krystian ZS G. Horodło 40,86 2015

 

***

 

Uwaga – TRENINGI!

Od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 – 16.30 na super hrubieszowskim stadionie w OKOLICACH TRYBUNY trenerzy sekcji lekkoatletycznej p. Tomasz Magdziak i p. Mirosław Kamień czekają na dalszych chętnych do podjęcia treningów w tej pięknej, popularnej i wszechstronnej dyscyplinie sportowej. Jeżeli dojeżdżasz lub chodzisz do szkoły w innej miejscowości wszystko z trenerami jest do uzgodnienia. Nie zwlekaj i wykorzystaj szansę!!!

 


Opracował – mak