19 maja 2024

Zespół Unii i jego kapitan Marcin Lebiedowicz na czwórkę w plebiscycie Kroniki Tygodnia

Zespół seniorów Unii oraz jego kapitał Marcin Lebiedowicz, zajęli czwarte miejsca w XIII Plebiscycie Piłkarskim „Kroniki Tygodnia” 2012 w kategoriach: „Piłkarz Roku” i „Drużyna Roku”.

W imieniu Marcina (ze względu na obowiązki w pracy nie mógł uczestniczyć w uroczystości) i zespołu dyplomy, puchary i nagrody odebrali: Zbigniew Lebiedowicz, ojciec Marcina oraz Zdzisław Kosakowski Prezes Zarządu MKS „Unia”.

Uroczyste ogłoszenie Plebiscytu odbyło się wczoraj (08.03) o godz. 18.00 w Hotelu Artis w Sitańcu.

Najlepszym Piłkarzem Roku został Przemysław Gałka z AMSPN Hetman Zamość, a najlepszą drużyną Omega Stary Zamość. W piątce najlepszych drużyn z Klasy Okręgowej znalazła się tylko Unia Hrubieszów. Drugie miejsce w kategorii „Piłkarz Roku” zajął wychowanek Unii, Łukasz Kamiński, grający aktualnie w Omedze.

W uroczystości oprócz wyróżnionych piłkarzy, przedstawicieli klubów oraz działaczy LZPN i ZOZPN na czele z Prezesami Zbigniewem Bartnikiem i Stanisławem Pryciukiem, udział wzięli posłowie na Sejm Mariusz Grad i Sławomir Zawiślak, burmistrzowie i wójtowie oraz przedstawiciele samorządów powiatowych.

Hrubieszów reprezentował Tadeusz Garaj – Burmistrz Miasta Hrubieszowa, a powiat Hrubieszowski Andrzej Barczuk – Przewodniczący Rady Powiatu oraz Stanisław Sitarz – Wiceprzewodniczący RP.

Podczas uroczystości atrakcją były występy pary tanecznej ze „Szkoły Tańca Magdalena i Janusz Myka” z Zamościa.

 

 

źródło i fot. mksuniahrubieszow.pl

Na zdjęciu – wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni w Plebiscycie.