18 kwietnia 2024

Zgłoś przynależność do UNII

HrubieszówHrubieszów

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego UNIA Hrubieszów zwracają się z prośbą do wszystkich osób zainteresowanych pomocą hrubieszowskiemu klubowi o zgłoszenie swojej przynależności do klubu w charakterze członka wspierającego.

Deklarację można otrzymać w sekretariacie, w budynku klubowym przy ul. Ciesielczuka 2. Podpisując to oświadczenie osoba deklaruje się wpłacać kwotę minimum 36zł (netto) rocznie na rzecz klubu.

Zachęcamy do wstępowania do grona Członków Klubu.

Przypominamy, że Członek klubu ma prawo głosu na Walnych Zebraniach. Jeśli chcesz, by przyszłość klubu z ponad 65 – letnią tradycją zależała od Ciebie, wypełnij i złóż w sekretariacie deklarację!

Zarząd MKS UNIA Hrubieszów

Deklaracja przynależności do klubu >>

***

Od redakcji

Redakcja portalu LubieHrubie.pl przyłącza się do apelu Zarządu UNII.

Szczególnie namawiamy rodziców dzieci trenujących w UNII – chcecie mieć wpływ na to, co się dzieje w klubie – zostańcie jego członkami. Przynajmniej w ten sposób możecie pomóc swoim pociechom i mieć wpływ na to, co się w ich klubie będzie działo i… jak się będzie działo.

Macie wybór – możecie mieć wpływ na losy klubu swoich dzieciaków, albo go nie mieć… Ale wtedy nie będziecie mieli też prawa do narzekań!

mac

Hrubieszow LubieHrubie 2009