Złoty Kacper!

W niedzielę, 26.05.2019 r. w Zamościu odbyły się wojewódzkie zawody pod nazwą Lekkoatletyka Dla Każdego, do których przystąpiły dzieci z naszych szkół objętych tą akcją. Na najwyższym podium, deklasując przeciwników, stanął Kacper Pańko z Horodła, stopień niżej Karolina Jańczuk-Tomaszewska i jeszcze stopień niżej Jakub Koszałko.

Reklamy

 

Wojewódzkie Zawody „Lekkoatletyka Dla Każdego”

Zamość, 26.05.2019 r.


U12 dziewcząt – trójbój (60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską):

46. Świgost Nina (2009) – 131 pkt. (10,55-240-6.70), 48. Bożek Julia (2009) – 134 pkt. (11.35-301-6.70), 56. Borsukiewicz Julia (2009) – 152 pkt. (10,75-6.40-218), 57. Ciesielczuk Angelika (2008) – 159 pkt. (11,30-2.48-6.40), 62. Lipnicka Gabriela (2010) – 178 pkt. (11,26-2.34-5.30), 63. Kusiak Nikola (2009) – 180 pkt. (11,80-2.59-4.20), 69. Szymusiak Karina (2010) – 200 pkt. (13,33-2.16-4.00), 70. Gołębiowska Marcelina (2010) – 203 pkt. (12,02-nm-4.70),


U14 dz. 300 m:

6. Haczkiewicz Magda (2006) – 51,20, 9. Świgost Emilia (2006) – 53,10, 13. Bazylewicz Jagoda (2007) – 54,39, 14. Kaczyńska Laura (2008) – 54,51, 17. Kuśmierczyk Lena (2007) – 55,80, 20. Szeląg Anna (2007) – 58,26, 27. Kusiak Karolina (2007) – 62,53


U14 dz. 600 m:

2. Jańczuk-Tomaszewska Karolina (2007) – 1:58,12, 9. Ciężka Klaudia (2006) – 2:08:66, 10. Kowalczyk Wiktoria (2006) – 2:09,51, 16. Seredyńska Martyna (2007) – 1:15,01, 18. Romaniewska Nikola (2006) – 2:19,82, Tymoszuk Eliza (2006) – 2:24,66,


U14 dz. skok w dal:

15. Szwanc Magdalena (2007) – 3.80, 17. Świgost Emilia (2006) – 3.74, 21. Kusmierczyk Lena (2007) – 3.63, 23. Szeląg Anna (2007) – 3.55,


U14 dz, skok wzwyż:

6. Wołowiec Alicja (2006) -120,


U12, chłopcy, trójbój:

24. Winiarski Michał (2010) – 65 pkt. (10,65-2.24-5.00)


U14, chł. 300 m:

1. Pańko Kacper (2006) – 41,60 – rekord powiatu w wieku lat 13, 6. Gajewski Mateusz (2007) – 54,81, 8. Skorupa Krystian (2007) – 56,46, 12. Filipczuk Kacper (2007) – 65,15


U14, 600 m chł.

3. Koszałka Jakub (2007) – 1:57,17, 4. Bednarczuk Jarosław (2006) – 2:02,21, 8. Czerwiński Adrian (2007) – 2:16,84,


Dzieci do zawodów przygotowali:

Marzanna Bielecka,

Mirosław Kamień

i Tomasz Magdziak.

 

Opracował – mak

Foto – T. Magdziak