25 czerwca 2024

Zwycięstwo Unii w drugim meczu kontrolnym

W swoim drugim meczu kontrolnym rozgrywanym w Lubyczy Królewskiej, Unia Hrubieszów pokonała wysoko 6:1 Igros Krasnobród. Już w pierwszej połowie zawodnicy Marcina Nowaka zdecydowanie przesądzili o losach sobotniego sparingu na swoją korzyść.

Reklamy

 

Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów 1:6 (0:5)

Unia: Ryć – Smoła, Jędrzejuk, Kondrat, Kazan, Wójtowicz, Otręba, Kamiński, Fulara, Borys, Chochowski. Po przerwie zagrali: Wiak, Krygiel, Tabuła, zawodnik testowany.

Reklamy

Bramki: Maciej Wójtowicz (5′), Damian Otręba (10′), (60′), Łukasz Kamiński (14′), (44′), Siergiej Borys (24’).

W swoim drugim meczu kontrolnym rozgrywanym w Lubyczy Królewskiej, Unia Hrubieszów pokonała wysoko 6:1 Igros Krasnobród. Już w pierwszej połowie zawodnicy Marcina Nowaka zdecydowanie przesądzili o losach sobotniego sparingu na swoją korzyść.  Na pewno cieszy styl gry, który okazał się skuteczny zarówno w ataku, jaki i obronie. Wynik pozostaje oczywiście sprawą drugorzędną. Ważne, że ciężka praca na treningach zaczyna przynosić efekty. W Unii Hrubieszów zagrał po raz kolejny nowy zawodnik testowany Maciej Wójtowicz, którego działacze naszego klubu będą chcieli zakontraktować.

Reklamy


***


Wypowiedzi pomeczowe na lubsport.pl:

TESTOWANI GRACZE

Marcin Nowak: – Kolejny raz grał z nami Maciej Wójtowicz z Kryształu Werbkowice. Chcemy już dopiąć transfer tego zawodnika. Dziś sprawdzaliśmy pomocnika, który grał już w poprzedniej grze kontrolnej i cały czas z nami trenuje. W następnym sparingu będziemy za to testowali obrońcę.

KOMENTARZ TRENERA

Marcin Nowak: – Nie ma co się sugerować wynikiem. Zadowalające jest to, że drużyna wygląda fajnie fizycznie. Około dwadzieścia treningów, które jest za nami, przynosi efekty. Zobaczymy jak wypadniemy pod tym względem na tle mocniejszego rywala, jakim jest Tomasovia. Do gry mam pewne zarzuty, ale mamy jeszcze czas na spokojną pracę. (Źródło: www.lubsport.pl)

 Na zdjęciu: fragment sobotniego spotkania Igros – Unia.