1 procent dla 15 DH ZHP Husynne

Hrubieszów W imieniu zuchów i harcerzy „15 DH ZHP Husynne” działającej przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na działalność naszej drużyny.

Reklamy

***

_________________________________________________

15 DH ZHP Husynne

Hrubieszów W imieniu zuchów i harcerzy „15 DH ZHP Husynne” działającej przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na działalność naszej drużyny.

Miło nam będzie wiedząc, że mamy Waszą przychylność. Całość zebranej kwoty zostanie przekazana na wakacyjny obóz harcerski.

Wszystkim za okazane serce dziękujemy harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!

CHORĄGIEW LUBELSKA ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO

KRS 0000282152

informacje uzupełniające:
HUFIEC HRUBIESZÓW – „15 DH ZHP HUSYNNE”

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010