Atrakcje w centrum handlowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

4 marca w supermarkecie Carrefour przy ul. Kolejowej w Hrubieszowie czekało na klientów i ich dzieci, odwiedzające tego dnia centrum handlowe, szereg atrakcji.

Były to m. in.:
– poczęstunek tortem
– koło fortuny
– zawody w piłkarzyki – konkurs dla dzieci
– lotki – konkurs dla dzieci
– konkurs rysunkowy
– maskotka Kubuś – Kubuś w przebraniu towarzyszący dzieciom
– degustacja wędlin

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy makijażu i fryzur przygotowane przez Liceum profilowane Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Hrubieszowie pod kierunkiem P. Marii Nosko – każdy mógł nieodpłatnie skorzystać z umiejętności fryzjerek: Katarzyny Baran, Katarzyny Kryszczuk, Agaty Bucior, Katarzyny Magdziak, Agnieszki Swatko oraz wizażystów: Beaty bucior i Damiana Bartoszuka.

5-latki i 6-latki z Miejskiego Przedszkola nr 1 również mieli zaszczyt gościć tego dnia w centrum handlowym przy ul. Kolejowej w Hrubieszowie, prezentując swoje umiejętności sceniczne.

Dzieci zaśpiewały szereg piosenek, nie zabrakło też tańców, pląsów oraz wierszyków. Za piękny występ, Kubuś – towarzyszącą maskotka – obdarował przedszkolaków drobnymi upominkami oraz słodyczami. Dzieci mogły skorzystać z salonu piękności dla maluchów, degustowały pyszne ciasta oraz brały udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez pracowników supermarketu.

Całość wypadła „śpiewająco”: zarówno dzieci, jak i nie szczędząca braw widownia, bawili się znakomicie. Mimo nietypowej sceny, mali artyści udowodnili, iż potrafią się dobrze bawić w różnych miejscach!

Program przedszkolaków przygotowały nauczycielki: Agnieszka Siejko, Maria Borkowska, Katarzyna Nowosad i Urszula Wnorowska.

Oprawę muzyczną imprezy przygotował Jerzy Wiśniewski, który ją również poprowadził.

Całość imprezy zakończyła się pokazem sztucznych ogni.

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009