17 lipca 2024

Bilet Taniomiastowy w pociągu relacji Rzeszów – Hrubieszów

Spółka PKP Intercity zdecydowała się rozpatrzyć pozytywnie zgłoszony przez posła Sławomira Zawiślaka pisemny wniosek o objęcie ofertą „Bilet Taniomiastowy” pociągu relacji Rzeszów – Hrubieszów.

Reklamy

 

Decyzja Zarządu Spółki rozszerza ofertę „Bilet Taniomiastowy” o odcinek Rzeszów – Hrubieszów tj. wydłuża o odcinek Stalowa Wola – Hrubieszów, wraz ze stacjami pośrednimi, w szczególności: Zamościem, Szczebrzeszynem i Biłgorajem, co nastąpi z dniem 20 lipca.

Średni opust cenowy udzielony w ramach rozszerzenia „Biletu Taniomiastowego” będzie wynosił około 33% względem ceny bazowej.

Reklamy

Powyższa decyzja potwierdza gotowość Spółki do podjęcia współpracy na rzecz utrzymania i rozwoju kolejowych połączeń dalekobieżnych także na terenie Zamojszczyzny. Doceniając zdecydowany ukłon spółki wobec mieszkańców regionu, pasażerów, wprowadzony w atrakcyjnym okresie wakacyjnym, liczymy, że zachęci on mieszkańców oraz inne osoby odwiedzające nasz region do częstszego korzystania z połączeń kolejowych oferowanych przez PKP Intercity.

 

Pismo w tej sprawie wraz tabelą ilustrującą poziom opłat za „Bilety Taniomiastowe” na tej kolejowej trasie >>

Reklamyźródło: Biura Poselskiego Posła Sławomira Zawiślaka

fot. pkp171210fot.Młody_Hrubieszowiak