23 maja 2024

Brawo Wioletta !

Wioletta Mucha – uczennica Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie zajęła III miejsce w kategorii Juniorów na XI Mistrzostwach Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego zorganizowanych przez Lubelską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości 9-ego marca 2008 roku.

Profesjonalne jury wysoko oceniło prace Wioletty: wyciskanie fal na mokro oraz fryzury damskie – dzienną i wieczorową. Oprócz prestiżowej III-ej lokaty – młoda fryzjerka została uhonorowana statuetką i licznymi upominkami od firm kosmetycznych.

Do mistrzostw przygotowywała Wiolettę p. Marlena Kudiuk – Szozda z Centrum Urody Metamorfoza.

Więcej informacji i zdjęć na stronie
www.izba.lublin.pl >>

***

Wygrana naszej uczennicy to dowód na to, że kształcimy dobrych fachowców, którzy z pewnością znajdą zatrudnienie i osiągną sukces.

Już dziś zachęcamy gimnazjalistów do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną Zespołu Szkół nr 1, który proponuje kształcenie w Zasadniczej Szkole Zawodowej (np.: w zawodzie mechanik, elektryk, krawiec, kucharz małej gastronomii, klasa wielozawodowa), Liceum Profilowanym ( np.: profil socjalny, zarządzanie informacją ) lub Technikum (np.: technik – mechanik, technik – informatyk, kucharz).

Pełną ofertę kształcenia znajdą Państwo na stronie internetowej naszej szkoły. Wkrótce przedstawimy ją też na stronie LubieHrubie.

Opr.: Jarosław Woźniak i Daniel Buchowiecki

zobacz zdjęcia >>