14 czerwca 2024

Czas na Jazz. Koncert zespołu New Bone

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza w sobotę 28 maja 2016 r. o godz 19:00 na koncert zespołu New Bone „Teatr Witkacego Od-JAZZ-dowo”. Utwory Jerzego Chruścińskiego ze spektakli Teatru Witkacego gra zespół New Bone.

Reklamy

 

Zespół New Bone to krakowski kwintet jazzowy, który ma już na koncie sporo sukcesów. Formacja jest znana miłośnikom jazzu w całym kraju, odnosi także sukcesy na arenie międzynarodowej. Ich płyta „Destined” zebrała świetne recenzje, które zaowocowały koncertami na festiwalach w Rosji i Indiach.

Album „Teatr Witkacego od-JAZZ-dowo” nagrany na początku 2015 r. Jest to efekt wieloletniej współpracy muzyków z Teatrem Witkacego w Zakopanem, który na początku 2015 r. świętował 30-lecie istnienia i jednocześnie 130. urodziny Stanisława I. Witkiewicza. Uroczystości uświetniła grupa New Bone, prezentując nagrany z tej okazji materiał z muzyką Jerzego Chruścińskiego. 

Reklamy

Cena biletu 20 zł.

Bilety można rezerwować na stronie www.kupbilethdk.pl. Rezerwacje niewykupione 30 min. przed rozpoczęciem koncertu są anulowane automatycznie.

Reklamy

Sprzedaż przez cały maj, w godzinach pracy kasy Kina HDK tj. czwartki i piątki od 15:00, soboty i niedziele godzinę przed pierwszym seansem filmowym.