DIVERSE Młodzi! Zdolni!

Hrubieszowska scena rockowa przechodzi w ręce młodych! W ostatnim czasie pojawiło się kilka zespołów grających rockową muzykę, których członkami są zdecydowanie młodzi ludzie – licealiści i młodsi!

Reklamy

br />Wprawdzie mamy zespoły okolicznościowe, grające przy okazji festynów, wesel… Zespołu stricte koncertowego, jeszcze nie było.
Licealiści ze Staszica postanowili to zmienić i chwała im za to! Zebrali swoje umiejętności, przed feriami 2006 postanowili założyć zespół. Nazwa jak mówią przyszła sama, są różnorodni – niejednakowi, indywidualne osobowości…nic prostszego zostali jako DIVERSE! W skład zespołu wchodzą: Daniel Biczak – wokalista, udziela się i kształci głos w Nicolaus, Daniel Sienkiewicz – gitara solowa, występuje też w pojedynkę, prezentując niebanalne umiejętności gry na gitarze elektrycznej, Michał Cybulski – instrumenty klawiszowe, tańczy w zespole Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, Michał Kubiak – bębniarz, gra i śpiewa w innym młodzieżowym zespole Rytm, Kuba Moniak – gitara elektryczna, kolega Michała Cybulskiego z zespołu Pieśni i Tańca, Mateusz Hanc – gitara basowa.
Chłopaki chętnie przyjmą propozycję muzycznego prowadzenia imprez, grali już na niedzielnym koncercie charytatywnym dla Michała Zarosińskiego, mieli okazję bawić swoich szkolnych znajomych podczas zeszłotygodniowych choinek. Zespołem interesują się także dyrektorzy innych szkół, by uświetniać organizowane tamże imprezy muzyczne.
Czekają na koncert z prawdziwego zdarzenia! Organizatorzy owych, nie ma, na co czekać! Należy stwarzać młodym warunki by mogli rozwijać swoje talenty! Później to już o krok od wydania płyty i wielki sukces na skale kraju, a może i dalej… Za zachodnią „miedzą” mamy doskonałe przykłady, sukcesów młodych artystów, którym taką właśnie szansę w odpowiednim czasie dano. Nie stać Polaków na drugie Tokio Hotel? Zdecydowanie na więcej!
DIVERSE na razie wykonuje utworu z repertuaru znanych artystów, wkrótce zamierzają tworzyć własne kawałki, podobno chłopaki pracują już nad muzyką…
Mają już grono swoich fanek, które rośnie z występu na występ… Wiadomo bez fanów, zespół nie istnieje. A ci są zdecydowani i wierzą w powodzenie zespołu.

Strona o zespole jest w fazie przygotowań..

zobacz zdjęcia >>