15 lipca 2024

Dla Naszego Miasta wszystko…

Nie jest tajemnicą, jak bardzo potrzebne naszemu miastu jest inwestowanie w młodzież i dzieci. Przy obecnej sytuacji finansowej miasta i przy prowadzonych inwestycjach mniej lub bardziej trafnych, trudno oczekiwać łożenia społecznych pieniędzy na coś więcej niż na to, co konieczne. Swojego czasu pojawiła się oferta budowy placu zabaw w konkursie Nivea…

Reklamy

i>Wraz z grupą młodych ludzi podjęliśmy działania w celu pozyskania za darmo czegoś niezwykle potrzebnego.

Reklamy

Widzimy, poza korzyściami materialnymi – te społeczne, czyli jednoczenie naszej hrubieszowskiej wspólnoty, danie możliwości wykazania inwencji, pobudzanie do odpowiedzialności za to, co nasze wspólne – hrubieszowskie.

Reklamy

Niestety, efekt naszych starań, mimo podejmowania różnych kroków na wszelkich możliwych szczeblach hrubieszowskiej społeczności oraz w przeróżnych formach, są mierne, zaś obecnie dają poważny powód do troski…

***

Zwracam się z prośbą do wszystkich Hrubieszowian o aktywność!

Tak niewiele potrzeba – tylko zarejestrować się na stronie www.nivea.pl i konsekwentnie raz dziennie zagłosować.

***

Hrubieszów jest NASZ i to my powinniśmy walczyć o jego przyszłość, nie czekając na szczodrość innych. Tomaszów potrafi… czy my jesteśmy gorsi?

W imieniu całej grupy młodych hrubieszowian, którzy stworzyli społeczną nieformalną grupę zwolenników budowy placu zabaw w akcji „100 placów zabaw na 100 lat Nivea” i całym sercem zaangażowali się w tę sprawę, proszę – głosujcie dla Hrubieszowa!

***

Radny Rady Miasta Andrzej Podlewski
e-mail: apodlewski@interia.pl