27 września 2023

Dzień Babci i Dziadka z przedszkolakami z Piątki

W niedzielę 19 stycznia na scenie Hrubieszowskiego Domu Kultury odbył się Koncert Dla Babci i Dziadka – w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 5 w Hrubieszowie i grupy baletowej Hrubieszowskiego Domu Kultury.

Reklamy

Zgromadzonych licznie gości powitała pani dyrektor przedszkola Bożena Florek. Wśród gości obecny był Burmistrz Miasta Hrubieszowa p. Tadeusz Garaj, Przewodniczący Rady Miasta p. Eugeniusz Paczała oraz Dyrektor Hrubieszowskiego Domu Kultury p. Emilia Felisiak.

Na scenie zaprezentowały się  grupy 5 i 6-latków oraz wokalistki z grupy 4-latków pod kierunkiem wychowawczyń p. Agnieszki Kańskiej, Doroty Kuśmierek, Doroty Marciniuk oraz Iwony Pydyś. W koncercie prezentowały również swoje umiejętności dzieci z przedszkolnego kółka tanecznego i zajęć Zumby pod okiem Jolanty Głowacz. Koncert zakończyła grupa baletowa z HDK pod kierownictwem Renaty Łagockiej.

Zwieńczeniem koncertu było wręczenie wszystkim obecnym na sali Babciom i Dziadkom upominków w postaci zrobionych przez dzieci zimowych kwiatów.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz Sto Lat!

Nad dźwiękiem do spektaklu czuwali Krzysztof Gumiela i Krzysztof Zawisza.