29 września 2023

Dzień Dziecka w Dwójce

1 czerwca zajęcia w Zespole Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka) rozpoczęły się od wspólnych tańców, mnóstwa śmiechu i dobrej zabawy.

Reklamy

 

Od rana uczniowie uczestniczyli w przygotowanych specjalnie dla nich różnego rodzaju atrakcjach. Szkolne boiska zamieniły się w park rozrywki, na których stanęła dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i olbrzymi grill z kiełbaskami. Chyba wszyscy skorzystali z okazji, by w tym wyjątkowym dniu wystąpić w „makijażu” i ozdobić buzie nietypowymi rysunkami. Pojawiły się motylki, kotki. Nad malunkami cierpliwie czuwały uczennice klasy 3B gimnazjum.

Niewątpliwą atrakcją dzisiejszego dnia okazały się pokazy sprzętu służbowego specjalnie przygotowane dla naszych dzieci. Gościliśmy przedstawicieli Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie, Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Niespodziankę przygotował przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie asp. Krzysztof Mróz ze swoim podopiecznym psem służbowym Fuksem prezentując niesamowite umiejętności. Wiele radości przysporzyły pokazy motocyklowe i rowerowe oraz niezapomniane przejażdżki.

Reklamy

Dzisiejszy dzień nie otrzymałby właściwej oprawy gdyby nie ludzie wielkiego serca. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie składają serdeczne podziękowania sponsorom:

  • Radnemu Rady Miejskiej Wojciechowi Sołtysiakowi,
  • Zarządowi Osiedla nr 6 „Żeromskiego”,
  • Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Miejskich nr 2.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że w tym dniu na twarzach dzieci zagościł uśmiech…

Reklamy

DZIĘKUJEMY!

 

Zdjęcia:

http://zsm2.hrubieszow.info/dzien-dziecka-2016/

 

 

Tekst: Anna Olejarz
Foto: Anna Budzyńska, Patrycja Djabin, Marcin Mróz