Dzień Dziecka


Redakcja LubieHrubie pragnie złożyć życzenia wszystkim Dzieciom z okazji ich święta, które przypada 1 czerwca !

Reklamy

br />Przede wszystkim wspaniałej pogody na zbliżające się wakacje, wielu przygód i momentów, które przez następne lata będziecie miło wspominać! Tym małym Dzieciom gorącego słońca i ciekawych pomysłów, które wprowadzać będą w życie podczas szalonych zabaw na podwórku. Dużym – niekoniecznie ze względu na wzrost, bo Dzieckiem z powodzeniem można pozostać będąc już w pełni dojrzałym fizycznie – wyobraźni i przyjaciół, z którymi nigdy imprez dość!

Niestety wszystkie zaplanowane na jutro koncerty, festyny związane z Dniem Dziecka, które odbywać miały się na świeżym powietrzu zostały odwołane, ze względu na niepewną pogodę. Przeniesione zostają do szkół, w których odbywać będą się lekcje zgodnie z planem, ewentualnie dyrekcje poszczególnych placówek, w miarę możliwości zapewniać będą swym uczniom rozrywkę z okazji Dnia Dziecka.

Reklamy

Usunięty został poprzedni artykuł informujący o Mundurowym Dniu Dziecka, ze względu na to, aby nie wprowadzać w błąd mieszkańców miasta, a w szczególności samych dzieci. Przepraszam za umieszczone wraz z artykułem zdjęcie, które mogło naruszyć czyjeś uczucia bądź nasuwać błędne skojarzenia.