14 kwietnia 2024

Dzień Wiosny w Jedynce

W dniu 20 marca 2015r z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie odbył się program artystyczny pt. „Mam talent”, który miał na celu promowanie i rozwijanie talentów najmłodszych uczniów naszej szkoły.


W tym dniu uczniowie z klas 1-3 na tle pięknej wiosennej scenografii mieli okazję zaprezentować swoje „ukryte” talenty i umiejętności artystyczne. Na scenie nie zabrakło popisów wokalnych i muzycznych, pokazów tanecznych oraz skeczów kabaretowych. Emocji było co niemiara, a młodzi artyści zachęcani i nagradzani gromkimi brawami przez szkolną publiczność oraz licznie zgromadzonych na sali rodziców, wspaniale prezentowali się na scenie.

Na zakończenie programu pani dyrektor Małgorzata Greszeta podziękowała artystom za udział i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Wszyscy estradowi wykonawcy zostali obdarowani też słodyczami. Organizatorami wiosennej imprezy byli uczniowie MSU pod kierunkiem pań: Sabiny Kuryło, Katarzyny Sztuk, Teresy Kraszkiewicz.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom klas za przygotowanie uczniów do występu, rodzicom za piękne stroje sceniczne, a paniom: Agnieszce Kwaśnik i Edycie Kucharskiej za pomoc w wykonaniu dekoracji. Gimnazjalistom z klasy II c Michałowi Lewickiemu iPatrykowi Pietrynie dziękujemy za obsługę  sprzętu muzycznego.ZSM nr 1