15 lipca 2024

Funkcje i możliwości integracji Allegro z Subiekt GT

Subiekt GT to popularne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą i magazynem, które oferuje wiele przydatnych funkcji dla przedsiębiorców. Jedną z ważnych możliwości tego programu jest integracja z platformą e-commerce Allegro. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skutecznie zarządzać swoimi produktami i zamówieniami zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. W tym artykule przybliżono główne funkcje i możliwości integracji Allegro Subiekt GT.

Reklamy

Co daje integracja Allegro z Subiekt GT?

Poniżej znajdziesz funkcje i możliwości połączenia sklepu Allegro z oprogramowaniem Subiekt GT.

Synchronizacja produktów

Integracja Allegro z Subiekt GT umożliwia łatwą synchronizację produktów między programem a platformą Allegro. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skutecznie zarządzać swoim asortymentem, dodawać nowe produkty, aktualizować ceny i ilości dostępnych towarów. Wszelkie zmiany dokonane w programie Allegro Subiekt GT automatycznie aktualizują się na platformie Allegro, co eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania zmian w dwóch miejscach.

Reklamy

Zarządzanie zamówieniami

Integracja Allegro Subiekt GT umożliwia również efektywne zarządzanie zamówieniami. Gdy klient złoży zamówienie na platformie Allegro, informacje o zamówieniu automatycznie przechodzą do programu Allegro Subiekt GT. Przedsiębiorca może w łatwy sposób monitorować status zamówienia, tworzyć dokumenty sprzedażowe, generować etykiety przewozowe i faktury. Wszystkie te czynności mogą być wykonane w jednym miejscu, co usprawnia proces obsługi zamówień i redukuje ryzyko pomyłek.

Kontrola stanów magazynowych

Dzięki integracji Allegro Subiekt GT przedsiębiorcy mogą dokładnie kontrolować stany magazynowe swoich produktów. System automatycznie aktualizuje ilości dostępnych towarów na platformie Allegro na podstawie sprzedaży i przyjęć magazynowych dokonywanych w programie. W razie potrzeby przedsiębiorca może szybko zidentyfikować brakujące produkty i podjąć odpowiednie działania, takie jak uzupełnienie zapasów czy ustawienie informacji o dostępności na stronach produktów.

Reklamy

Analiza sprzedaży i raportowanie

Integracja Allegro Subiekt GT oferuje również możliwość analizy sprzedaży i generowania różnego rodzaju raportów. Przedsiębiorcy mogą śledzić statystyki sprzedaży, monitorować wydajność produktów, analizować trendy sprzedażowe oraz generować raporty finansowe. Te informacje mogą być cenne przy podejmowaniu decyzji dotyczących strategii sprzedażowej, zakupów czy planowania działań marketingowych.

Zarządzanie danymi klientów

Integracja Allegro Subiekt GT umożliwia skuteczne zarządzanie danymi klientów. Wszystkie informacje o klientach, takie jak dane kontaktowe, historia zamówień czy preferencje zakupowe, są przechowywane w jednym miejscu – programie Allegro Subiekt GT. Przedsiębiorcy mogą łatwo wyszukiwać klientów, analizować ich zachowanie zakupowe i dostosowywać ofertę do ich potrzeb. To pomaga w budowaniu trwałych relacji z klientami i zwiększa szanse na powtarzalne zakupy.

Funkcje i możliwości integracji Allegro z Subiekt GT – Podsumowanie

Integracja Allegro z Subiekt GT od Apilo oferuje wiele funkcji i możliwości, które usprawniają zarządzanie sprzedażą i magazynem dla przedsiębiorców. Synchronizacja produktów, zarządzanie zamówieniami, kontrola stanów magazynowych, analiza sprzedaży i raportowanie oraz zarządzanie danymi klientów to tylko niektóre z nich. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skutecznie prowadzić działalność zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online na platformie Allegro.

Integracja Allegro i Subiekt GT to rozwiązanie, które pomaga oszczędzić czas, usprawnić procesy biznesowe i zwiększyć efektywność działania przedsiębiorstwa.

Wszystkie integracje z Allegro znajdziesz tutaj: https://apilo.com/pl/integracje/allegro/

Apilo

Firma zaprojektowała platformę multichannel w celu usprawnienia procesów sprzedaży, automatyzacji oraz obniżenia kosztów ich realizacji.

Najpopularniejsze integracje w ofercie:

 • Integracje z Allegro,
 • Integracje z Empik,
 • Integracje z Ebay,
 • Integracje z Amazon,
 • Integracje z OLX,
 • Integracje z Ceneo,
 • Integracje z Shoper,
 • Integracje z EMAG,
 • Integracje z Woocommerce,
 • Integracje z Inpost – paczkomaty,
 • Integracje z DPD,
 • Integracje z UPS,
 • Integracje z Orlen Paczka.

I wiele innych.

Adres firmy:
Apilo Spółka z o.o.
Pawia 9, 31-154 Kraków

Telefony:
+48 12 44 66 800
+48 728 454 947

Kontakt w godzinach: 8.00 – 16.00

Strona WWW: https://apilo.com/pl/

Zapraszamy do odwiedzin!


tekst i fot. mat. partnera