Gimnazjum 1 dziękuje Panu Krzysztofowi Brudnowskiemu

Uczniowie Gimnazjum nr 1 gorąco dziękują Panu Krzysztofowi Brudnowskiemu, założycielowi i prezesowi Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół nr 3 „Dla szkoły”, za ufundowanie naszej szkole 10 wyjazdów na pływalnię.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Krzysztof Brudnowski sędziujący zawody siatkówki plażowej.

Jesteśmy wdzięczni za okazaną nam przychylność.

Jednocześnie wyrażamy swój podziw dla Pana pracy wychowawczej i społecznej mającej na celu nie tylko dobro młodzieży z ZS nr 3, ale wychodzenie z szeroką ofertą do całej społeczności Hrubieszowa i powiatu.

Gratulujemy również umiejętności pozyskiwania środków na działalność stowarzyszenia.

Raz jeszcze dziękujemy, życząc Panu jeszcze bardziej owocnej pracy, zadowolenia z niej i wdzięczności mieszkańców naszego miasta.

Młodzież Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie