„Gramy dla Jerzego” – Dzień I

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W sobotę 9 stycznia, w kolejnym dniu hrubieszowskiego Festiwalu Tenisa Stołowego rozpoczęły się zawody z cyklu „Gramy dla Jerzego” rozgrywane w ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoje pojedynki rozegrali gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

***

FESTIWAL TENISA SOŁOWEGO
„100 Turniejów dla Jerzego”
w ramach XVIII Finału WOŚP

GIMNAZJA – DZIEWCZĘTA

LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA MIEJSCOWOŚĆ
1 Wiatrzyk Katarzyna Gimnazjum Mircze Mircze
2 Paluch Alicja Gimnazjum Mircze Wiszniów
3 Nawój Katarzyna Gimnazjum Mircze Wiszniów
4 Martyniuk Aleksandra Gimnazjum Mircze Mircze
5-6 Kaczoruk Karolina ZS2 Hrubieszów Gozdów
5-6 Lewandowska Joanna ZS2 Hrubieszów Szpikołosy
7-8 Jędra Adriana Gimnazjum Mircze Stara Wieś
7-8 Matysek Marzena Gimnazjum Mircze Modryń
9-12 Szwaczkiewicz Karolina Gimnazjum Mircze Mircze
9-12 Mielniczuk Klaudia Gimnazjum Mircze Mircze
9-12 Ciuch Elżbieta Gimnazjum Mircze Mircze
9-12 Łukaszczyk Justyna Gimnazjum Mircze Sahryń

GIMNAZJA – CHŁOPCY

LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA MIEJSCOWOŚĆ
1 Małyszek Szymon Gimnazjum Mircze Mircze
2 Kowalczuk Patryk ZS2 Hrubieszów Gozdów
3 Dyrda Krystian Gim 1 Hrubieszów Hrubieszów
4 Gryn Tomasz Gimnazjum Trzeszczany Trzeszczany
5-6 Drop Adam ZS2 Hrubieszów Podhorce
5-6 Łuszczak Patryk Gimnazjum Werbkowice Gozdów
7-8 Bohonos Tomasz Gimnazjum Mircze Stara Wieś
7-8 Karpiuk Kamil Gimnazjum Werbkowice Gozdów
9-12 Badyła Kamil Gimnazjum Mircze Stara Wieś
9-12 Fila Karol Gimnazjum Trzeszczany Trzeszczany
9-12 Łopatiuk Mateusz Gimnazjum Horodło Szpikołosy
9-12 Milewicz Maciej Gimnazjum Mircze Łasków
13-16 Krygiel Patryk Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
13-16 Malowany Krystian Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
13-16 Pysiewicz Hubert Gimnazjum Mircze Mircze
13-16 Skawiński Daniel ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
17-24 Barczuk Marcin Gimnazjum Horodło Szpikołosy
17-24 Biczak Edwin Gimnazjum Mircze Mircze
17-24 Błaszczuk Patrycjusz Gimnazjum Trzeszczany Nieledew
17-24 Gubała Wojciech Gim 1 Hrubieszów Hrubieszów
17-24 Martyniuk Kamil Gimnazjum Dołhobyczów Dołhobyczów
17-24 Paluch Piotr Gimnazjum Mircze Smoligów
17-24 Skoczylas Mateusz Gimnazjum Horodło Horodło
17-24 Wawrzaszek Adrian Gim 1 Hrubieszów Husynne
25-32 Bednarek Dawid Gimnazjum Mircze Modryniec
25-32 Kostrubiec Łukasz Gimnazjum Mircze Modryniec
25-32 Kuna Łukasz Gimnazjum Mircze Kolonia Modryń
25-32 Lisiczyński Piotr ZS2 Hrubieszów Husynne
25-32 Niedźwiedź Bartłomiej Gimnazjum Mircze Modryń
25-32 Polak Łukasz Gimnazjum Mircze Marysin
25-32 Sendecki Robert Gimnazjum Mircze Marysin
25-32 Skawiński Szymon ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
33-45 Bartkowiak Radosław Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
33-45 Bogucki Damian Gimnazjum Horodło Horodło
33-45 Gorajek Michał Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
33-45 Kapciak Arkadiusz Gimnazjum Mircze Stara Wieś
33-45 Kłodziński Iwo Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
33-45 Łopocki Michał Gim 1 Hrubieszów Hrubieszów
33-45 Maj Kamil Gimnazjum Mircze Kolonia Modryń
33-45 Mołodkiewicz Daniel Gim 1 Hrubieszów Hrubieszów
33-45 Puchala Dawid Gimnazjum Mircze Szychowice
33-45 Sokal Jakub Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
33-45 Śliz Tomasz Gimnazjum Mircze Mircze
33-45 Umer Przemysław Gimnazjum Mircze Marysin
33-45 Wasilewski Szymon Gimnazjum Mircze Modryniec
46-53 Chrapoński Damian Gimnazjum Mircze Ameryka
46-53 Frańczuk Mateusz Gimnazjum Mircze Mircze
46-53 Kuźmiński Krystian Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
46-53 Łaba Hubert Gimnazjum Dołhobyczów Dołhobyczów
46-53 Malec Andrzej Gim 3 Hrubieszów Hrubieszów
46-53 Puc Dawid Gimnazjum Mircze Smoligów
46-53 Pukaluk Piotr Gimnazjum Mircze Wiszniów
46-53 Rebejko Mateusz Gimnazjum Dołhobyczów Dołhobyczów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – DZIEWCZĘTA

LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA MIEJSCOWOŚĆ
1 Lemińska Paulina LO Horodło Horodło
2 Oleszczuk Andżelika ZS 1 Hrubieszów Hrubieszów
3 Krauz Justyna ZS 2 Hrubieszów Hrubieszów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – CHŁOPCY

LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA MIEJSCOWOŚĆ
1 Bednarz Patryk ZS3 Hrubieszów Werbkowice
2 Polikowski Adrian ZS3 Hrubieszów Hrubieszów
3 Mazurek Dariusz ZS1 Hrbieszów Hrubieszów
4 Przepiróka Krzysztof ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
5-6 Gałka Cezary ZS2 Hrubieszów Husynne
5-6 Czarnecki Piotr ZS1 Hrubieszów Werbkowice
7-8 Stronkowski Arkadiusz ZS3 Hrubieszów Hrubieszów
7-8 Popławski Szymon ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
9-12 Dąbrowski Kamil ZS1 Hrubieszów Hrubieszów
9-12 Łaciński Bartłomiej ZS2 Hrubieszów Wosławice
9-12 Turek Adrian ZS2 Hrubieszów Jarosławiec
9-12 Banaszek Igor ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
13-16 Flis Artur ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
13-16 Zapora Michał ZS2 Hrubieszów Miedniki
13-16 Dudek Przemysław ZS2 Hrubieszów Hrubieszów

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009