27 maja 2024

Hrubieszów: Akcja „Skarpeta św. Józefa – podaruj innym ciepło” – już ruszyła!

Idea akcji charytatywnej „Skarpeta św. Józefa – podaruj innym ciepło” polega na podarowaniu ciepła innym osobom, poprzez przekazanie bielizny osobistej i innych asortymentów odzieży.

„Nasze życia są utkane i wspierane przez zwykłe osoby -zazwyczaj zapomniane, które nie występują w nagłówkach gazet i magazynów, ani na wielkiej scenie ostatniego show, ale niewątpliwie dziś zapisują decydujące wydarzenia na kartach naszej historii tak jak św. Józef. Niech św. Józef wspomaga nas i uczy, abyśmy przeżywając trudności naszych czasów nie wątpili w obecność Boga w naszym życiu.’’

– Papież Franciszek

­

Organizatorzy akcji charytatywnej pod kierunkiem prezesa Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy Kościele św. Mikołaja w Hrubieszowie ks. proboszcza Wiesława Oleszko i zastępcy p. Barbary Żeromskiej zwrócili się do ludzi dobrych serc o podarowanie innym ciepła poprzez przekazanie bielizny osobistej i innych asortymentów odzieży.

Nr kontaktowe – ks. Proboszcz (tel. 600935084)

Zastępca – p. Barbara Żeromska (tel. 698045861)

Przeczytaj, przekaż innym, przynieś dary – potrzebujący czekają.

***

Idea akcji charytatywnej „Skarpeta św. Józefa – podaruj innym ciepło” organizowanej przez Parafialny Zespół Caritas, działający przy kościele św. Mikołaja w Hrubieszowie, polega na podarowaniu ciepła innym osobom, poprzez przekazanie bielizny osobistej i innych asortymentów odzieży.

Przede wszystkim potrzebna jest nowa:

– bielizna osobista,

– skarpety,

– koszulki i podkoszulki,

– bluzy i polary.

Dary można przynosić od 8.02.2021 r. do siedziby Caritasu w Hrubieszowie, przy ul. 3-go Maja 5, we wtorki, piątki w godz. 9.00 – 10.00.

Z oddanych do punktu Caritas darów skorzystają osoby potrzebujące z Hrubieszowa i okolic.

­

Dziękujemy! – wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas Hrubieszów


Zobacz też:

Hrubieszów: Skarpeta św. Józefa – podaruj innym ciepło

Hrubieszów: Skarpeta św. Józefa – podaruj innym ciepło


LubieHrubie na Twitterze