24 lipca 2024

Hrubieszów: Cztery Pory Roku z Mądrymi Rodzicami [ZDJĘCIA]

W Hrubieszowie ruszył program „Cztery Pory Roku z Mądrymi Rodzicami. Warsztaty i wsparcie psychologiczno-pedagogiczne dla rodziców”.

Reklamy

Od miesiąca lutego 2023 r., na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie, rozpoczęła się realizacja nowego programu wsparcia dla rodziców, bazującego na programie „Mądrzy Rodzice”. Jest to bezpłatny program, dedykowany rodzicom i opiekunom, realizowany we współpracy z Gminą Miejską Hrubieszów.

Nowy program, pod nazwą „Cztery Pory Roku z Mądrymi Rodzicami. Warsztaty i wsparcie psychologiczno-pedagogiczne dla rodziców”, został wzbogacony o elementy programów edukacyjnych takich jak: „Pozytywna Dyscyplina” oraz „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” i będzie realizowany w miesiącach od lutego do grudnia 2023 r. (z pominięciem miesięcy wakacyjnych) w formie jednego popołudniowego spotkania w miesiącu.

Reklamy

­

Na zajęcia można przyjść jednorazowo lub uczestniczyć w nich systematycznie. Każdorazowo należy dokonać zapisu na spotkanie w danym miesiącu po ukazaniu się ogłoszenia o spotkaniu warsztatowym zaplanowanym na konkretny dzień.

Reklamy

Zajęcia prowadzą psycholog i pedagog-terapeuta. Podczas spotkania rodzice mogą pogłębiać swoją wiedzę na różne tematy, związane z wychowaniem dzieci i młodzieży, uczestniczyć w rodzicielskiej grupie wsparcia oraz skorzystać z indywidualnego wsparcia specjalisty.

Pierwsze spotkanie odbyło się w dniu 24 lutego 2023r. Kolejne spotkanie zaplanowano na 24 marca 2023r. Ilość miejsc dla uczestników warsztatów jest ograniczona, zapisy trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc, następnie prowadzone są zapisy na listę rezerwową.

Rodziców zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: czteryporyroku.rodzice@gmail.com lub bezpośrednio u koordynatora programu, p. Marty Kuczyńskiej, gabinet pedagoga-terapeuty w SP nr 1 w Hrubieszowie.info i fot. Marta Kuczyńska


Zobacz też:

Hrubieszów: Dni otwarte w Jedynce i Dwójce

Hrubieszów: Dni otwarte w Jedynce i Dwójce


Zerknij na Instagram →