15 lipca 2024

Hrubieszów: Drugi piknik wakacyjny z HDK – Lipice

Animatorzy HaDeKu opuszczają mury domu kultury i wyruszają, aby spotykać się z Wami w czwartki na osiedlach miasta Hrubieszowa. Byli już na Listopadowej i na Lipicach, a odwiedzą jeszcze Zamojską i Koszary.

Reklamy

 

Choć pogoda chciała nas wystraszyć i przegonić, to my się nie daliśmy! Wyjątkowo zaczęliśmy od końca, czyli od kiełbasek, żeby rozgrzać brzuszki. Tym razem gośćmi specjalnymi na pikniku byli funkcjonariusze Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej, którzy udzielili uczestnikom kilku rad, aby czas wakacji upłynął im miło i BEZPIECZNIE!

Potem? Potem to już nie było, nic oprócz – zabawy! Po raz pierwszy też pojawiła się nowa atrakcja – maszynka do przypinek. To wielka frajda nosić taką unikatową przypinkę, którą się samemu zaprojektowało i wykonało.

Reklamy

To popołudnie, mimo kapryśnej pogody, zaliczamy do udanych, bo żadna pogoda nie straszna, jak jest humor i chęć do zabawy, a na Lipicach tego nie zabrakło!

 

***

Reklamy

 

Pierwszy wakacyjny piknik odbył się w czwartek, 4 lipca, na boisku SP Nr 1 przy ul. Listopadowej, drugi 11 lipca na Lipicach. Na kolejne zapraszamy w czwartek 18 lipca o godz. 16.00 na ulicę Zamojską, na boisko przy Zespole Szkół nr 1 (Mechaniczna) oraz w czwartek 25 lipca na boisko Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Żeromskiego.

W ramach akcji „Wakacje w Mieście 2019” organizowane są m.in.: zajęcia TIE DIY, bańki mydlane, płonące i dymiące, mecz „mopowy”, zajęcia animacyjne oraz stare i nowe zabawy podwórkowe, śpiewanie przy grillu.

Ponadto odbędą się warsztaty: graffiti, fotograficzne, tkackie, mini plener malarski, teatr ognia i wiele innych.


(info i fot. HDK)
Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Mini Plener Malarski – Wakacje 2019 FOTO

WIADOMOŚCI – Wakacje z HDK na Listopadowej FOTO

ZAPOWIEDZI – HDK: Wakacje w mieście nie muszą być nudne