13 lipca 2024

Hrubieszów: Dyrektor zakładu karnego przeszła na emeryturę (ZDJĘCIA)

Dyrektor Zakładu Karnego w Hrubieszowie – ppłk Mariola Mielniczuk, po 26 latach służby przeszła na zaopatrzenie emerytalne.

Reklamy

W dniu 25 lutego 2022 r. odbyła się uroczysta odprawa służbowa, w czasie której pożegnano odchodzącą na zaopatrzenie emerytalne ppłk Mariolę Mielniczuk – Dyrektor Zakładu Karnego w Hrubieszowie.

Dyrektor służyła w Służbie Więziennej przez 26 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej zajmowała kolejno stanowiska: psychologa, kierownika oddziału diagnostycznego, specjalisty, zastępcy dyrektora i dyrektora.

Reklamy

Pani Dyrektor pożegnała się z załogą hrubieszowskiej jednostki życząc wytrwałości w dalszym pełnieniu służby i dziękując za profesjonalizm i zaangażowanie w pracę.

Ppłk Damian Frańczak – Zastępca Dyrektora Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie, podziękował odchodzącej Dyrektor za wzorowe i profesjonalne pełnienie obowiązków, pracowitość i zaangażowanie, a także za znaczący wkład w funkcjonowanie Zakładu Karnego w Hrubieszowie. Do podziękowań przyłączył się także płk Jacek Zwierzchowski – Dyrektor ZK w Zamościu, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Hrubieszowie st. chor. Jarosław Kowalczyk, Przewodniczący NSZZ Solidarność por. Wojciech Kaspruk.

Reklamy

Za nieoceniony wkład w funkcjonowanie więzienia i współpracę, podziękowali zastępcy dyrektora ppłk Grzegorz Muzyczuk i ppłk Tomasz Buczek oraz załoga ZK w Hrubieszowie.

­

(info i fot. ZK Hrubieszów / por. Adrian Małecki)


LubieHrubie na Instagramie