28 września 2023

Hrubieszów: Dzielnicowa na „lawendowych wakacjach” [ZDJĘCIA]

Dzielnicowa – sierż. sztab. Magdalena Jaworska, uczestniczyła w cyklu spotkań realizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 4 w Hrubieszowie pod hasłem „Lawendowe wakacje”.

Reklamy

Pani Eliza Romańska z Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 4 w Hrubieszowie była organizatorką cyklu wakacyjnych spotkań dla dzieci i ich opiekunów pod hasłem „Lawendowe wakacje”. Zajęcia dla dzieci i nie tylko, odbywały się od 24 lipca do 30 sierpnia bieżącego roku.

Zaproszono na nie także hrubieszowską dzielnicową – sierż. sztab. Magdalenę Jaworską.

Reklamy

Policjantka odwiedzała przychodzące tam dzieci i ich opiekunów, aby w miłej atmosferze porozmawiać z nimi o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Mówiła dzieciom między innymi o zagrożeniach związanych z poruszaniem się po drodze, nieostrożnym wejściem na przejście/jezdnię, w tym bezpośrednio przed jadący pojazd, przebieganiem przez jezdnię. Przypomniała o tym, jak ważna jet rola elementów odblaskowych w zwiększaniu widoczności.

Celem spotkania było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa, aby z mijających już wakacji zachować tylko dobre i miłe wspomnienia.

Reklamy

Dzielnicowa dostała od dzieci własnoręcznie wykonane upominki. To było bardzo miłe spotkanie zarówno w tymi młodszymi jak i trochę starszymi uczestnikami „lawendowych wakacji” w biblioteką.


Zobacz też:

300 pojazdów na zlocie klasyków pod Roztoczańskim Muzeum PRL w Zamościu! [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


źródło i fot. KPP w Hrubieszowie / asp. sztab. Edyta Krystkowiak