Hrubieszów: Kiedy zwrócono mu uwagę, żeby zszedł z jezdni – skopał samochód

Na jednej z hrubieszowskich ulic doszło do uszkodzenia pojazdu. Jak ustalili policjanci sprawcą tego zdarzenia był 42-latek, który poruszał się środkiem jezdni powodując utrudnienia w ruchu, a kiedy pasażer przejeżdżającego obok auta zwrócił mu uwagę, wandal rzucił się w kierunku pojazdu skopał go i wyrwał klapę wlewu paliwa.

Reklamy

 

Wczoraj po godzinie 20:00 policjanci z Hrubieszowa otrzymali zgłoszenie, że przy jednej z hrubieszowskich ulic doszło do uszkodzenia samochodu marki Volkswagen Golf.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca autem zauważyła, jak środkiem jezdni idzie mężczyzna. Pieszy powodował utrudnienia w ruchu pojazdów. W pewnym momencie 20-letni pasażer Golfa zwrócił mężczyźnie uwagę i poprosił go, aby zszedł na pobocze.

Wtedy zdenerwowany mężczyzna ruszył w kierunku pojazdu i zaczął go kopać, wyrywając także klapkę wlewu paliwa. Następnie oddalił się z miejsca. 

Chwilę później policjanci zatrzynali sprawcę. Okazał się nim 42-latek z Hrubieszowa. Teraz odpowie przed Sądem za uszkodzenie mienia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 

źródło: KPP Hrubieszów (E.K.)

fot. arch. LH