Hrubieszów: Koduj z Gigantami – trwają zapisy

Uwaga młodzi programiści! Przypominamy, że wciąż trwają zapisy na XI akcję bezpłatnych warsztatów Koduj z Gigantami – „Cyberbezpieczeństwo” – największe programistyczne oraz edukacyjne wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce.

Reklamy

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Hrubieszowie w dniach 10 -11 września – lokalizacja: Giganci Programowania przy ul. Partyzantów 16/3.

Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w programowaniu próbują po raz pierwszy. 

Reklamy

­

W trakcie zajęć uczniowie poznają podstawy programowania w takich środowiskach jak:

Scratch

Minecraft

App Inventor

C#

Celem akcji jest promowanie idei nauki programowania oraz zwiększenie świadomości w zakresie nowych technologii już od najmłodszych lat. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania. To doskonała okazja, aby rozpocząć przygodę z programowaniem!

­

Serdeczne podziękowania za udzielony Patronat nad wydarzeniem kierujemy w stronę:

– Burmistrz Miasta Hrubieszowa – Marta Majewska

– Wójt Gminy Hrubieszów – Tomasz Zając

– portal społecznościowy lubiehrubie.pl – Maciej Łyko

­

Czy wiesz jak zapisać się? Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Warto się pośpieszyć! Ilość miejsc ograniczona!

­

Serdecznie zapraszamy !!! 

Informacje TEL. 734 631 615

https://www.facebook.com/giganciprogramowaniahrubieszow

­

Giganci Programowania

Zobacz też:

Hrubieszów: Zapraszamy na miejskie dożynki

Hrubieszów: Zapraszamy na miejskie dożynki


Zerknij na Instagram →