22 czerwca 2024

Hrubieszów: Komendant przekazał podziękowania Staroście

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja przekazał na ręce Pana Wicestarosty Leszka Czerwonki podziękowania za bardzo dobrą współpracę, a także za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Reklamy

 

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak udał się do Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, gdzie w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja przekazał podziękowania za bardzo dobrą współpracę.

Podziękowania złożył na ręce Pana Wicestarosty Leszka Czerwonki, między innymi za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Reklamy

Współpraca z samorządami całego powiatu hrubieszowskiego stanowi nieocenioną pomoc i w istotny sposób przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa obywateli, zapewnienia porządku publicznego, ochrony mienia jak również poprawy warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników Policji.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (E.K.)

Reklamy