Hrubieszów: Komendant przekazał podziękowania Staroście

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja przekazał na ręce Pana Wicestarosty Leszka Czerwonki podziękowania za bardzo dobrą współpracę, a także za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Reklamy

 

Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorz Pietrasiak udał się do Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, gdzie w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Pawła Dobrodzieja przekazał podziękowania za bardzo dobrą współpracę.

Podziękowania złożył na ręce Pana Wicestarosty Leszka Czerwonki, między innymi za przekazanie środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.

Współpraca z samorządami całego powiatu hrubieszowskiego stanowi nieocenioną pomoc i w istotny sposób przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa obywateli, zapewnienia porządku publicznego, ochrony mienia jak również poprawy warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników Policji.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (E.K.)