23 września 2023

Hrubieszów: Nauka jest fajna – zapraszamy na piknik

Pokaz robota humanoidalnego, eksperymenty fizyczne i chemiczne, techniki surwiwalowe, gry i zabawy edukacyjne, a także spotkania z wykładowcami AZ – to wszystko czeka na Was już 27 sierpnia br. na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach pikniku naukowego „Akademia Zamojska dla nauki”. Przyjdź i przekonaj się, że nauka jest ściśle fajna!

Reklamy

Uczelnia i jej partnerzy przygotowali bogaty program cyklu wydarzeń, pełen eksperymentów, gier, zabaw i pokazów. Jedną z atrakcji pikników będzie z pewnością pokaz robota humanoidalnego. Z kolei pasjonaci nowych technologii będą mogli poznać maszyny i urządzenia z nowoczesnych laboratoriów oraz pracowni Akademii Zamojskiej. Dla chętnych zaplanowano także naukę pierwszej pomocy oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 

Niewątpliwą atrakcją będą również eksperymenty fizyczne i chemiczne. Miłośników historii powinny zainteresować pokazy mody historycznej, zaś dla tych, którzy lubią bardziej ekstremalne klimaty, odbędzie się prezentacja technik surwiwalowych. W ramach imprez zaplanowano również gry m.in. z dziedziny finansów i rachunkowości oraz zabawy językowe, zajęcia plastyczne, gry rozwijające logiczne myślenie. 

Reklamy

Chętni będą mogli także zapoznać się z bogatą ofertą studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych, jakie proponuje Akademia Zamojska.

Piknik „Akademia Zamojska dla nauki” odbędzie się 27 sierpnia br. na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Cisielczuka w godz. 10 – 17. Impreza jest adresowana do każdego, bez względu na wiek.

Reklamy

Zobacz też:

Hrubieszów: Mieszkańcy na ratunek pomnikowi przyrody [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


info: AZ, fot. arch. lubiehrubie