Hrubieszów: Niespodzianka dla Mamy! [ZDJĘCIA]

By uhonorować kobiety, które urodziły swoje pociechy w hrubieszowskim szpitalu – zorganizowano akcję „Niespodzianka dla Mamy”.

Reklamy

Z inicjatywy starosty hrubieszowskiego Anety Karpiuk i dyrektora SPZOZ w Hrubieszowie Alicji Jarosińskiej, zorganizowano akcję, by uhonorować wszystkie Mamy, które urodziły swoje pociechy w 2022 r., w Szpitalu Powiatowym w Hrubieszowie.

Każda Mama otrzymała personalizowane body z „certyfikatem urodzenia”, na którym podano imię, datę urodzin, długość oraz wagę dziecka. Ponadto w każdym zestawie znalazły się – powitalny kocyk, pamiątkowy list gratulacyjny oraz drobne słodkości.

Reklamy

Akcja „Niespodzianka dla Mamy” ma na celu docenienie młodych rodziców, którzy posiadają swój ośrodek życia w powiecie hrubieszowskim. Samo wydarzenie było świetną okazją do rozmowy oraz integracji z mieszkańcami.

Przypominamy, że w Szpitalu Powiatowym w Hrubieszowie funkcjonuje tzw. „dieta mamy”, która zapewnia pożywne posiłki obfitujące w niezbędne składniki odżywcze – tak potrzebne do zapewnienia sił i energii dla kobiet przed porodem.

To wspaniałe uczucie zobaczyć zadowolenie Mieszkańców, którzy obdarzyli zaufaniem Szpital Powiatowy w Hrubieszowie! Możemy zapewnić, że nie spoczywamy na laurach – a jakość i standard obsługi nadal będzie utrzymana na wysokim poziomie – tak, aby każda rodząca tu Mama mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo! – zapewniają władze powiatu.

Oto imiona maluchów, których przywitano: Antoni, Oliwa, Wiktoria, Martyna, Daria, Piotr, Mieszko, Diana, Jakub, Kacper, Emilia, Kaja, Aleksander Artur, Laura, Maja, Karol, Filip, Ignacy, Jan, Michał, Fabian.

­

­

(źródło i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Hrubieszów: Będzie 85 kamer i 16 km sieci monitoringu

Hrubieszów: Będzie 85 kamer i 16 km sieci monitoringu