Hrubieszów: Pełna miska dla schroniska – trwa zbiórka, strażacy dziękują i składają życzenia

Oto na załączonych zdjęciach zaskakujące efekty dwudniowej zbiórki żywności dla bezdomnych zwierząt ze schronisk i ośrodków adopcyjnych.

Reklamy

 

Hrubieszowscy strażacy ochotnicy i organizatorzy, są Państwu niezmiernie wdzięczni za dary, a najbardziej zaufanie, którym Mieszkańcy Hrubieszowa nas obdarzają.

Zrobimy wszystko, aby cała akcja od początku do końca była transparentna i przejrzysta – to podstawa. Zależy nam na promocji miasta, czyli Jego Mieszkańców. Pani Angelika Buczek, to pomysłodawczyni przedsięwzięcia i „motor napędowy” akcji – szczególnie wolontariatu, z którym mamy problem ilościowy. Zapraszamy chętną młodzież do zaangażowania się i wzięcia udziału.

Dziękujemy Pani Katarzynie F., która zapowiedziała włączyć do akcji personel Zakładu Karnego przez pracującego tam męża. Pięćdziesiąt euro z zagranicy to kolejny dowód na to, jak hrubieszowianie potrafią się angażować. Także Honorowy Patronat Pani Burmistrz, pomoc organizacyjna i osobiste wsparcie, to zaufanie wobec nas – organizatorów i większa siła działania.

 

***

 

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, w imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie oraz wszystkich członków, składam Szanownym Mieszkańcom naszego miasta życzenia spokojnych i radosnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Stanisław Letnianczyn – prezes OSP Hrubieszów


fot. organizatorzy

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Pełna miska dla schroniska – w Hrubieszowie trwa zbiórka karmy dla potrzebujących zwierząt