19 maja 2024

Hrubieszów: Petycja w sprawie przywrócenie Biura Obsługi Klienta PGE-Obrót przy Kolejowej

Grupa mieszkańców Hrubieszowa chce wystosować petycję w sprawie przywrócenie Biura Obsługi Klienta PGE-Obrót na ul. Kolejowej.

 

Uwaga zainteresowani mieszkańcy Hrubieszowa i okolic! Chcemy, by wróciło do Hrubieszowa! Każdy Państwa głos jest potrzebny – bardzo liczymy na wsparcie!

Przemawia za tym interes społeczny – mieszkańcy naszego regionu, głównie osoby starsze, samotne, mieszkańcy wsi (często oszukiwani przez różne osoby oferujące niższe opłaty za energię), czują się pokrzywdzeni koniecznością dojazdu do pobliskich miast, aby wyjaśniać różne aspekty korzystania z usług PGE zwłaszcza, że byli przyzwyczajeni do korzystania z biura przy ul. Kolejowej od dawna.

Miasta naszego regionu, zgodnie z prawem lokacyjnym, oddalone są od siebie o 50 kilometrów – dziwny się wydaje powiat bez siedziby BOK.

Rozumiemy sytuację ekonomiczną firmy, ale mamy prawo, jako powiatowi odbiorcy, do obsługi w naszej miejscowości i traktowania nas poważnie zwłaszcza, że mieszkańcy w obrębie powiatu mają problemy z dojazdem nawet  do Hrubieszowa. 

 

Petycję można podpisać w następujących miejscach:

– sklep przy ul. Prostej u P. J. Ostańskiego (renowacja mebli)

– sklep przy ul. Prostej u P. Szendrakowej

– sklep „Astra” ze sprzętem komputerowym u P. Kudyby przy ul. Staszica

– sklep „Alfa” na Kozackim Rogu

– kredyty u p. Agaty na Manhattanie

– sklep zielarski u P. Siemiakowej na Manhattanie

 

Petycję można również pobrać poniżej:

Petycja w sprawie przywrócenie Biura Obsługi Klienta PGE >>


źródło: Inicjatorzy petycji