3 marca 2024

Hrubieszów: Poradnia diabetologiczna i punkt pobrań do badań laboratoryjnych od września czynna również w soboty!

Dyrekcja SP ZOZ w Hrubieszowie ma  dobrą wiadomość dla wszystkich pacjentów poradni diabetologicznej. Od września poradnia diabetologiczna będzie czynna również w soboty. W poradni będzie pracowała Pani doktor specjalista diabetologii Edyta Mścisz-Gąsior, natomiast  porad z zakresu „jak żyć z cukrzycą„ będzie udzielała pielęgniarka Bożena Korecka – certyfikowany edukator z zakresu diabetologii.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z wizyty w poradni diabetologicznej, prosimy o wcześniejszy kontakt z rejestracją, która jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do godziny 19.00, przy ulicy Mickiewicza.

Termin wizyty można ustalić osobiście lub przez osoby trzecie, lub telefonicznie pod nr telefonu 84-5353-302 lub mail rejestracja@spzozhrubieszow.pl

Również od września  w każdą sobotę będzie czynny punkt pobrań krwi do badań laboratoryjnych. Laboratorium SPZOZ  w Hrubieszowie spełnia najwyższe standardy jakościowe badań laboratoryjnych. Jest to laboratorium akredytowane z licznymi certyfikatami jakościowymi. Wykonujemy pełny zakres badań laboratoryjnych. 

Punkt pobrań będzie czynny między godziną 8.00 a 11.00.

­

SP ZOZ w Hrubieszowie

­

­

(tekst i fot. mat. partnera)


Artykuł płatny


Zobacz też:

Hrubieszów: Rozpoczął się remont Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Rozpoczął się remont Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii [ZDJĘCIA]