18 lipca 2024

Hrubieszów: Pożegnanie bryg. Piotra Kierepki

31 stycznia 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne bryg. Piotra Kierepki, odbył się uroczysty apel związany ze zdaniem obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Przybyły na uroczystość st. bryg. Szczepan Goławski – Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego, przyjął od bryg. Piotra Kierepki meldunek o zdaniu obowiązków komendanta powiatowego, następnie w swym wystąpieniu podziękował mu za wieloletnią służbę i dokonania na rzecz hrubieszowskiej straży.

Od 1 lutego pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP powierzono st. bryg. Dariuszowi Bednarzowi – dotychczasowemu zastępcy KP PSP w Hrubieszowie.

Reklamy

W uroczystości udział wzięli licznie przybyli goście m.in. Józef Kuropatwa – starosta hrubieszowski, Andrzej Barczuk – Przewodniczący Rady Powiatu, ks. Piotr Ciećkiewicz kapelan strażaków, ks. Jan Kot, Burmistrz i Wójtowie Gmin z powiatu hrubieszowskiego, Komendanci Powiatowi i Miejscy PSP z terenu województwa, przedstawiciele służb mundurowych i zakładów pracy z terenu powiatu hrubieszowskiego oraz strażacy i pracownicy komendy.

Uroczysty apel był też okazją do wręczenia podziękowań za służbę dla bryg. Piotra Kierepki.

Reklamy

 

Zdjęcia:

https://goo.gl/photos/o1eX5ZFzjR6KUY3i7

 

informacja i zdjęcia : kpt. Piotr Sendecki