20 maja 2024

Hrubieszów: Przed nami 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na koncerty!

10 stycznia 2016 roku w Hrubieszowskim Domu Kultury odbędzie się już 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP przy HDK zgromadził w tym roku 62 wolontariuszy, którzy od godziny 8.00 kwestować będą na ulicach naszego miasta na rzecz pediatrii i godnej opieki osób w podeszłym wieku.


Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w koncercie i kweście na rzecz Orkiestry. Udział możne wziąć każdy, indywidualnie jak i grupowo (np. zbierając pieniądze do licytacji w instytucjach i zakładach pracy).

Osoby i firmy, które chciałyby przekazać na licytacje przedmioty, karnety na usługi, prace artystyczne, itp. zapraszamy do  sztabu WOŚP HDK (inf. pod nr tel. 663 620 330).

Koncert 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składać się będzie z dwóch części, podczas których wystąpią:

 

I część, godz. 15.00 – 17.30

– Teatr Piosenki Młyn

– Kabaret Szara Eminencja

– Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej

– soliści: Agata Buta, Mikołaj Miścior, Kacper Śliwa, Julita Świeca

– zespół taneczny TWERK

Podczas pierwszej części koncertu odbędą się licytacje gadżetów WOŚP i nie tylko (koszulki WOŚP, kalendarze WOŚP, kubek termiczny WOŚP, zgar WOŚP, grafika Alfreda Przybysza, karnet na tort okolicznościowy z Krainy Ciast i Tortów, bony na usługi Agencji BRUNO, płyty CD różnych artystów, bony na masaż leczniczy lub relaksacyjny, prace artystyczne lokalnych twórców, plakaty WOŚP).

 

II część, godz. 17.30 – 21.00

– Zumba na placu przed HDK

– zespół 4 Heaven

– zespół Malibu

– zespół 24 na Dobę

– soliści: Arek Świątkowski, Karolina Krawczuk i Jakub Dąbek, Patryk Wilczek i Ewelina Rząsa

– zespół SONIC i „Światełko do nieba”

Podczas drugiej części koncertu licytujemy koszulki WOŚP, bony na usługi Agencji BRUNO, płyty CD różnych artystów, bony na masaż leczniczy lub relaksacyjny, płyta 2x DVD z koncertu VOO VOO, plakaty WOŚP.

 

Szef Sztabu WOŚP HDK Hrubieszów

Bartłomiej Misztal