18 czerwca 2024

Hrubieszów: Spotkanie z Wojewodą Lubelskim Przemysławem Czarnkiem

W dniu 9 października br. w Hrubieszowskim Domu Kultury z inicjatywy Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, oraz kandydatki na Burmistrza Miasta Hrubieszowa Pani Maryli Symczuk odbyło się spotkanie Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka, oraz Posła na Sejm RP Tomasza Zielińskiego z mieszkańcami miasta i powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

 

Spotkanie z mieszkańcami było okazją do prezentacji założeń programowych kandydatki do Rady Sejmiku Województwa Lubelskiego Pani Anny Kusiak – Janiec, oraz kandydatki na Burmistrza Miasta Hrubieszowa Pani Maryli Symczuk.

Program wyborczy dla powiatu Hrubieszowskiego przedstawił kandydat do Rady Powiatu Pan Tomasz Ożóg. W trakcie spotkania zaprezentowano kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na wójtów, oraz do rad: miasta, powiatu i gmin powiatu.

Reklamy

Podczas wystąpień Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka oraz Posła na Sejm RP Tomasza Zielińskiego, kandydaci PiS w wyborach samorządowych otrzymali zapewnienie wsparcia dla zaprezentowanych programów, podejmowanych działań, inicjatyw i inwestycji na rzecz rozwoju miasta i powiatu.


Przewodnicząca Koła Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Hrubieszowie

Reklamy


fot. lubiehrubie.pl