Hrubieszów: Sprawca bez uprawnień i z dwoma promilami

Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 30-letniego kierowcę passata, który uderzył w mitsubishi. Okazało się, że mężczyzna ma 2 promile alkoholu w organizmie oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Reklamy

Do zatrzymania doszło przy ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie.

– Kiedy policjanci hrubieszowskiej drogówki przybyli na miejsce, zastali tam kierującego samochodem osobowym marki VW Passat. Jak ustalono mężczyzna jadąc ulicą Żeromskiego w Hrubieszowie od miejscowości Moniatycze, podczas manewru wyprzedzania najechał na tył pojazdu marki Mitsubishi, a następnie kontynuował jazdę z uszkodzonym prawym kołem – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej KPP.

Reklamy

­

30-letniego kierowcę passata zatrzymano na parkingu przy ulicy Dwernickiego. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 42-letni kierowca Mitsubishi był trzeźwy.

Teraz 30-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów kierujący passatem odpowie za spowodowanie kolizji drogowej, jazdę po alkoholu oraz bez wymaganych uprawnień.


źródło: KPP Hrubieszów, fot. arch. lubiehrubie


Zobacz też:

Hrubieszów: Biegnie dookoła Polski. Śpi w wózku, który ciągnie [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Biegnie dookoła Polski. Śpi w wózku, który ciągnie [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →