Hrubieszów: Te kobiety potrafią się obronić

29 maja 2018 r. zakończono VIII edycję kursu samoobrony dla Pań pod hasłem „Bezpieczna kobieta”. Uczestniczki zajęć otrzymały gratulacje oraz pamiątkowe certyfikaty. Dziękujemy wszystkim Paniom oraz prowadzącym i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych takich akcjach.

Reklamy

 

29 maja 2018 r. odbyło się zakończenie kursu samoobrony dla Pań pod hasłem „Bezpieczna kobieta”. Po ostatnich zajęciach sportowych, kończących już cykl spotkań Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Hrubieszowie podkom. Paweł Knysz oraz prowadzący zajęcia Pan Arkadiusz Hawryluk wręczyli uczestniczkom pamiątkowe certyfikaty.

Organizatorem tego przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie oraz Urząd Gminy w Hrubieszowie. Zajęcia dla uczestniczek odbywały się dwa razy w tygodniu.

Kurs przeprowadzili wzorem lat ubiegłych Pan Arkadiusz Hawryluk z Centrum Samoobrony KRAV – MAGA wraz z asystentem Pawłem Sagadynem.

Dziękujmy i gratulujemy wszystkim Paniom, które wytrwale i z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych tego typu akcjach.

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów