25 maja 2024

Hrubieszów: Utracił auto w wyniku pomyłki. Dziękuje policjantom za profesjonalne działanie

Dwa auta tej samej marki i tego samego koloru były powodem interwencji policji. Mieszkaniec gminy Hrubieszów wsiadł do cudzego samochodu i myśląc, że to jego pojazd, odjechał nim do domu.

 

Pod koniec ubiegłego miesiąca opisywaliśmy nietypową interwencję policjantów, kiedy to doszło do zamiany dwóch aut tej samej marki i tego samego koloru, zaparkowanych pod jednym z hrubieszowskich marketów.

W dniu interwencji, na parkingu obok siebie stały dwa takie same czerwone audi. Właściciel jednego z pojazdów zostawił samochód otwarty, a sam w tym czasie poszedł odprowadzić wózek sklepowy na miejsce.

Kiedy wrócił, jego samochód zniknął. Doszło do pomyłi i jego autem odjechał inny kierowca. Pokrzywdzony zadzwonił na numer alarmowy i poinformował o tym policjantów.

Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili dane mężczyzny, który przez pomyłkę zabrał cudzy pojazd. Czerwone audi zgłaszającego mundurowi znaleźli u mieszkańca gminy Hrubieszów. Utracony pojazd szybko wrócił do właściciela.

Przed kilkoma dniami jego właściciel przesłał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie podziękowania za sprawne i profesjonalne działanie dla trójki policjantów: asp. sztab. Jarosława Dębczaka,  post. Joanny Chromiec oraz funkcjonariusza pionu kryminalnego prosząc o ich wyróżnienie.

 

(źródło i fot. KPP w Hrubieszowie / EK)

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Pomylił samochody