19 czerwca 2024

Hrubieszów: Wręczenie nagród w konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową

16 grudnia 2016 r. w sali Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową.

Reklamy

 

Na konkurs wpłynęło 645 prac, przy udziale 626 uczniów. W konkursie wzięły udział następujące szkoły:

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie

Reklamy

Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie

Reklamy

Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Szkoła Podstawowa w Teratynie

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie

Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach

Zespół Szkół w Strzyżowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

Szkoła Podstawowa w Husynnem

Zespół Szkół w Sahryniu

Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosmowie

Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Terebiniu

Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu

Zespół Szkół w Moniatyczach

Świetlica Wiejska w Metelinie

 

Ze szkół podstawowych w przedziale klas I-III brało udział 266 uczniów, wpłynęło 275 prac, z klas IV-VI –198 uczniów – 199 prac, z gimnazjów 162 uczniów- 171 prac.

 

Przy wystawianiu oceny komisja brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy, różnorodność wykorzystywanych materiałów, staranność, pomysłowość, ogólne wrażenia estetyczne oraz trwałość formy.

Proporcjonalnie do ilości nadesłanych prac w poszczególnych przedziałach wiekowych przyznano określoną ilość nagród i wyróżnień.

W dniu 9 grudnia br. Komisja w wyniku weryfikacji prac konkursowych dokonała ostatecznej oceny nadesłanych prac.

 

W przedziale z klas I-III szkół podstawowych

 

I NAGRODA

Marta Lenard, kl. II, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Anna Kryszczuk

 

II NAGRODA

Martyna Mac, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach, opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska

 

Adrian Kusy, kl. II, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczy Internat, opiekun plastyczny Ewa Otręba

 

III NAGRODA

Krzysztof Pawełek, kl. III, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Alicja Dziedzic

Marcel Markiewicz, kl. II, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Anna Kryszczuk

Natalia Margol, kl. II, Szkoła Podstawowa w Husynnem, opiekun plastyczny Anna Myśliwiec

WYRÓŻNIENIA

Blanka Hrycuniak kl. III, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Katarzyna Sztuk

Tomasz Skoczylas, kl. II, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie,opiekun plastyczny Teresa Kraszkiewicz

Zofia Hojda, kl. III, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Alicja Dziedzic

Natalia Bałbustyn, kl. II, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Monika Korneluk

Patrycja Rusiecka kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosmowie, opiekun plastyczny Milena Hraciuk

Wiktoria Marciniuk, kl. II, Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu, opiekun plastyczny Urszula Szwajkowska

Milena Puchalska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Nieledwi, opiekun plastyczny Ewa Stepaniuk

Gabriela Frąc, kl. II, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Teresa Kraszkiewicz

Sebastian Jachimczuk, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nieledwi, opiekun plastyczny Elżbieta Szkalej

Karolina Prus, kl. III, Zespół Szkół w Sahryniu, opiekun plastyczny Barbara Kurzepa

Oliwia Kisielewicz, kl. II, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Małgorzata Fedorczuk

Katarzyna Rodak, kl. III, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Alicja Dziedzic

Krzysztof Staruch, kl. III, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych, opiekun plastyczny Teresa Duławska

Olivier Hyżowiecki, kl. III, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Alicja Dziedzic

Katarzyna Kopera kl. III, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Alicja Dziedzic

W przedziale z klas IV-VI szkół podstawowych

 

I NAGRODA

Karol Kuczyński kl. V, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

 

II NAGRODA

Oliwier Stadnicki, kl. IV, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Milniczuk

Igor Nowosad, kl. V, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Anna Kocaj, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach, opiekun plastyczny Barbara Łapińska

 

III NAGRODA

Aleksandra Omelczuk, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach, opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska

Amelia Antoniuk, kl. VI, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Natalia Jarosz, kl. VI, Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach, opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska

WYRÓŻNIENIA

Natalia Kozioł, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Nieledwi, opiekun plastyczny Elżbieta Lebiedowicz

Julia Sułkowska, kl. IV, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Aleksandra Bieńko, kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach, opiekun plastyczny Barbara Łapińska

Agata Michalak, kl. V, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Sebastian Zając, kl. VI, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Kamil Żurawski, kl. VI, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Veronika Mazurek, kl. IV, Publiczna Szkoła odstawowa w Malicach, opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska

Jakub Wieleba, kl. V, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice, opiekun plastyczny Bożena Kowalska

Aleksandra Szabat, kl. V, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Aneta Franke

Klaudia Lachowska, kl. VI, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Aneta Franke

Julia Duda, kl. VI, Zespół Szkół w Sahryniu, opiekun plastyczny Danuta Butryn

Mateusz Lewicki, kl. VI, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice, opiekun plastyczny Agata Sałęga

Urszula Pisklak, kl. IV, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Marlena Małek, kl. IV, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice, opiekun plastyczny Agata Sałęga

Natalia Terejko, kl. V, Zespół Szkół w Sahryniu, opiekun plastyczny Barbara Kurzepa

 

W przedziale gimnazja

 

I NAGRODA

Agnieszka Rak, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Jolanta Dyjach

 

II  NAGRODA

Dominika Kowalewska, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Julia Bazan, Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Anna Jańczuk

 

III  NAGRODA

Agata Kurzepa, Zespół Szkół w Sahryniu,opiekun plastyczny Anna Butryn

Monika Palęga, Zespół Szkół w Sahryniu, opiekun plastyczny Danuta Butryn

 

WYRÓŻNIENIA

Kinga Bartuzi, Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Agnieszka Ślażyńska

Kamil Bartuzi, Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Agnieszka Ślażyńska

Aneta Kurzepa, Zespół Szkół w Sahryniu, opiekun plastyczny Danuta Butryn

Patryk Walencik, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk

Aleksandra Mięczak, Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Anna Jańczuk

Filip Pirogowicz, Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Anna Jańczuk

Jagoda Wrzyszcz, Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu, opiekun plastyczny Jolanta Tarnawska

Patryk Wasążnik, Zespół Szkół w Sahryniu, opiekun plastyczny Danuta Butryn

Katarzyna Szkodzińska, Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie, opiekun plastyczny Anna Jańczuk

Katarzyna Wilkos, Zespół Szkół Publicznych w Moniatyczach, opiekun plastyczny Małgorzata Polikowska

 

Organizatorzy konkursu ufundowali wszystkim uczestnikom i ich opiekunom okolicznościowe dyplomy.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 16 grudnia 2016 r. w sali Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.

 

Kartkę która będzie reprezentowała Muzeum w okresie Świąt Bożego Narodzenia została wykonana przez Natalię Jarosz, kl. VI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Malicach, opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska.