Hrubieszów: Zapraszamy na Charytatywny Koncert Kolęd w wykonaniu Violi Brzezińskiej

Zapraszamy na Charytatywny Koncert Kolęd w wykonaniu Violi Brzezińskiej, który odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej we wtorek 16 stycznia 2018 r.

Reklamy

 

W roku 2018 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży obchodzi swój jubileusz 25-lecia istnienia w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Z tej okazji 16 stycznia 2018 r. o godz. 18.30 w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Hrubieszowie (Sanktuarium MB Sokalskiej) młodzież KSM Rejonu Hrubieszów organizuje Charytatywny Koncert Kolęd w wykonaniu Pani Violi Brzezińskiej.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zrzesza młodych ludzi w wieku od 14 do 30 lat, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać swoją młodość.

KSM to także najlepszy sposób, by odnaleźć swoje miejsce nie tylko w grupie rówieśników w szkole bądź parafii, ale w Stowarzyszeniu tworzącym w Polsce jedną wielką rodzinę. Rodzinę ludzi młodych, gotowych całym swoim życiem „służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie”. Dzisiaj już św. Jan Paweł II powiedział:

„Nie wstydźcie się waszych ideałów – wręcz przeciwnie, głoście je i brońcie ich! Liczy na was Chrystus, liczy na was Pani Jasnogórska, liczy na was Kościół. Liczy na was i potrzebuje was Polska! Właśnie jako KSM”. (Jan Paweł II, 15 IV 1995 r.)

Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie. Wstęp wolny.