14 czerwca 2024

Hrubieszowianin Cezary Nowicki w nowym serialu TTV

Zapraszamy do oglądania hrubieszowianina Cezarego Nowickiego w nowym serialu dokumentalnym o młodych aktorach, który będzie emitowany na antenie TTV od najbliższego poniedziałku.

Reklamy

 

Cezary Nowicki jest bohaterem nowego serialu dokumentalnego „Odezwiemy się” pokazującego, jak się robi karierę w Polsce. Serial emitowany będzie w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w telewizji TTV.

Cezary zagrał również role epizodyczne w serialach „Przyjaciółki”, „Na dobre i na złe”, „Prawo Agaty”, a także w klipach muzycznych. Wystąpił m. in. w teledysku zespołu Enej – „Nie mogę spać”, który promuje ich najnowszą płytę.

Reklamy

Axel – bo tak go nazywają – zaczyna również zdjęcia do filmu fabularnego, którego tytułu nie chce jeszcze zdradzić. Jego premiera jest zaplanowana na początek 2016 roku.

Cezary urodził się w Hrubieszowie, ukończył Szkołę Podstawową i Gimnazjum nr 2 oraz LO im. Ks. Stanisława Staszica. W rodzimym mieście pobierał również naukę w Ognisku Muzycznym w klasie fortepianu oraz uczęszczał na zajęcia Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, gdzie pod okiem pani Grażyny Temporowicz szkolił warsztat taneczny i koncertował w kraju, i za granicą.

Reklamy

Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, odbył praktyki, jako nauczyciel w-f w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie (Dwójka).

W Warszawie rozpoczął naukę na kierunku aktorskim, z czym między innymi wiąże plany na swoją przyszłość.

Będziemy śledzić losy Czarka i trzymać za niego kciuki!