10 października 2024

Hrubieszowscy modelarze z medalami Pucharu Polski! [ZDJĘCIA]

W wyniku całorocznej rywalizacji w zawodach rangi Pucharu Polski w klasyfikacji końcowej w swojej klasie 1 miejsce zdobył Paweł Gumieniak, Michał Dziedzic zajął 2 miejsce, a Leszek Kryszczuk, Aleksander Ząbek i Dominik Skwarek uplasowali się na miejscach 3.

W miniony weekend 5 – 6 października, w miejscowości Kietrz, odbyły się kolejne i zarazem ostatnie Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C, F1Q, zaliczane do punktacji Pucharu Polski.

W dniu 5.10.2024r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających pod nazwą „Jasna Góra Cup 2024”. Zawodnicy Hrubieszowskiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych zajęli następujące miejsca:

Czytaj: Hrubieszów: Początek roku – początkiem przygód [ZDJĘCIA]

w klasie modeli F1A – 1 miejsce Dominik Skwarek,

w klasie F1A Standard – 3 miejsce Michał Dziedzic,

w klasie F1B – 1 miejsce Leszek Kryszczuk,

w klasie F1Q Juniorów – 1 miejsce Paweł Gumieniak i 3 miejsce Aleksander Ząbek.

Zobacz: Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe za nami! [ZDJĘCIA]

W dniu 6.10.2024r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających pod nazwą „Kryterium Mistrzów 2024”. W tym dniu, także szczęście nie opuściło naszych zawodników. W klasie modeli F1A Standard na najwyższym stopniu podium stanął Michał Dziedzic, F1Q Juniorów 1 miejsce zajął Paweł Gumieniak i 3 miejsce Aleksander Ząbek.

W wyniku całorocznej rywalizacji w zawodach rangi Pucharu Polski w klasyfikacji końcowej instruktor Leszek Kryszczuk wywalczył 3 miejsce w klasie modeli F1B, a w klasie modeli F1A Dominik Skwarek, również uplasował się na miejscu 3. W klasie modeli F1A Standard Michał Dziedzic zajął 2 miejsce, a w klasie modeli F1Q Juniorów 1 miejsce zdobył Paweł Gumieniak i na miejscu 3 uplasował się Aleksander Ząbek.