21 czerwca 2024

Hrubieszowska poradnia nagrodzona! [ZDJĘCIA]

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Hrubieszowie została nagrodzona za udział w projekcie Europejskiego Funduszu Społecznego skierowanym do placówek oświatowych.

Reklamy

Dziś, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Wsparcie szkoleniowe dla pracowników placówek edukacyjnych w zakresie sposobu korzystania z narzędzi technicznych umożliwiających lub wspierających pracę zdalną”.

Podczas konferencji, marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski przekazał sprzęt komputerowy 8 szkołom i 10 publicznym poradniom psychologiczno-pedagogicznym, wśród których znalazła się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Hrubieszowie.

Reklamy

­

Projekt był dedykowany pracownikom placówek edukacyjnych i miał na celu minimalizowanie barier związanych ze skutecznym realizowaniem procesu zdalnego nauczania i doskonalenia nauczycieli. Przeznaczono na niego 6,5 mln zł (dofinansowanie z Unii Europejskiej to ponad 5,5 mln zł). Powstał z inicjatywy Lubelskiego Centrum Innowacji i Technologii, Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Reklamy

­

info i fot. PPP Hrubieszów


Zobacz też:

Zaginął pies – prosimy o pomoc w odnalezieniu

Zaginął pies – prosimy o pomoc w odnalezieniu


Zerknij na Instagram →