Hrubieszowska Szlachetna Paczka

Chcesz wyróżnić się z tłumu? Masz trochę wolnego czasu? Chcesz zrobić coś dla innych? Jesteś pilnie poszukiwana i poszukiwany!!! UWAGA! SZLACHETNA PACZKA rekrutuje wszystkich odważnych i walecznych do EKSTRAklasy wśród wolontariuszy.

Reklamy

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt polegający na niesieniu konkretnej pomocy ludziom ubogim w najbliższej okolicy. Wytworzony PACZKOWY społeczny trend pomocowy jest unikatowy – opiera się na modelu pośrednictwa dobroci 1:1:1 – jeden wolontariusz odwiedza jedną rodzinę, dla której darczyńca przygotowuje świąteczną paczkę zawierającą to, czego rodzina naprawdę potrzebuje. W ramach kampanii pozyskiwania wolontariuszy, w całej Polsce poszukiwanych jest 8000 osób, z czego około 400 w samym województwie lubelskim.

Reklamy

Pozytywnie zakręcony Hrubieszowski zespół SZLACHETNEJ PACZKI poszukuje wszystkich, które mają odwagę wejść w trudny świat biedy i osobiście spotykać się z rodzinami w potrzebie.

Potrzebni są wrażliwi, odpowiedzialni i waleczni ludzie, którzy potrafią poświęcić trochę swojego czasu, by innym zaczęło wieść się w życiu lepiej.

Co można zyskać?
· rozwój kompetencji społecznych, które są niezbędne w życiu i pracy zawodowej,
· szansę na realną pomoc ludziom żyjącym w ubóstwie w okolicy,
· wolontariat w jednej z najprężniej działających organizacji pozarządowych w Polsce,
· kompleksowe szkolenia przygotowujące do udziału w projekcie,
· nowych przyjaciół, którzy mają te same wartości i wiedzą, co w życiu ważne

Aby dołączyć do „Drużyny SuperW” wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Więcej na temat SZLACHETNEJ PACZKI znaleźć można na stronie www.szlachetnapaczka.pl.

P.S. Od Hrubieszowskiego zespołu SZLACHETNEJ PACZKI:

Wszystkich tych, którzy mają wątpliwość czy warto – zachęcamy do dołączenia do drużyny SuperW. Sami przekonacie się, że nie ma nic piękniejszego jak pomoc naszym bliźnim, a radość w oczach obdarowanych wynagradza cały czas poświęcony na wolontariat!

***

Lider Rejonu Hrubieszów i okolice SZLACHETNEJ PACZKI
Beata Tomaszczuk
Koordynator SKW ZS nr 1