19 lipca 2024

Hrubieszowski policjant najlepszym operacyjnym w województwie!

W minionym tygodniu w Lublinie odbyły się rywalizacje drużyn z jednostek powiatowych i miejskich lubelskiego garnizonu policji o tytuł Policjanta Służby Kryminalnej 2023 roku. Policjant z hrubieszowskiej komendy był najlepszy wśród operacyjnych. Drużynowo zajęliśmy 5 miejsce w województwie.

Reklamy

W minionym tygodniu, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie, odbył się konkurs Policjant Służby Kryminalnej Roku 2023”. Jego celem jest promowanie wiedzy i umiejętności praktycznych policjantów służby kryminalnej oraz motywowanie ich do doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

Eliminacje wojewódzkie składały się z dwóch etapów. Funkcjonariusze przystąpili do sprawdzianu wiedzy zawodowej w formie testu oraz sprawdzianu wiedzy praktycznej w formie kazusu odrębnie dla policjantów dochodzeniowo – śledczych, policjantów operacyjno – rozpoznawczych, policjantów sprawujących nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą oraz policjantów techników kryminalistyki.

Reklamy

Drużyna z hrubieszowskiej komendy zajęła piąte miejsce. Natomiast jeden z policjantów Wydziału Kryminalnego, indywidualnie był pierwszy w województwie, jako najlepszy wśród policjantów operacyjnych – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Gratulujemy!

Reklamy

źródło: KPP w Hrubieszowie, fot. lubiehrubie


Zobacz też:

Miriam Ben Shimon. Z Hrubieszowa przez Izrael do Londynu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Miriam Ben Shimon. Z Hrubieszowa przez Izrael do Londynu [ZDJĘCIA, WIDEO]


Zerknij na Instagram →