Integracja z hurtowniami w najlepszym wydaniu. Zaoszczędź czas i pieniądze

Interesuje Cię integracja z hurtowniami oraz integracja PrestaShop? Niezależnie od tego, czy masz do przesłania kilkadziesiąt, czy kilka tysięcy produktów, wszystko możesz załatwić w prosty i intuicyjny sposób. Oprogramowanie sklepu internetowego wcale nie musi być skomplikowane, trudne w obsłudze i zrozumiałe wyłącznie dla programistów. Ty również dasz sobie radę.

Reklamy

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, to na pewno wiesz, jak ważna jest integracja witryny z hurtowniami. Dodanie wielu pozycji oraz ich późniejsza, wygodna aktualizacja, to podstawa dobrej, przyjemnej pracy. Właśnie dlatego przemyśl wykorzystanie do tego profesjonalny integrator, z którego już korzystają setki przedsiębiorstw w całej Polsce.

Integracja z hurtowniami – szybko i łatwo

Integracja sklepu z hurtowniami zapewnia przede wszystkim wygodę i szybkość działania. Możesz zapomnieć o ustalaniu pliku XML, skomplikowanych pracach programistycznych i innych problemach. Teraz zajmą się tym specjaliści, żebyś mógł skupić się na rozwoju własnego biznesu.

Integracja z hurtowniami może zostać zapewniona przez intuicyjny moduł integracji, którego ustawienie jest równie proste, co obsługa samego PrestaShop. Co więcej, rozwiązanie to w atrakcyjnej cenie oferuje również wiele innowacyjnych opcji i właśnie dlatego decydują się na nie sklepy internetowe z całej Polski.

Integracja z hurtownią sklepu internetowego

Przygotowana lista hurtowni może być modyfikowana, a Ty płacisz jedynie za dostęp do wybranych hurtowni, z których chcesz korzystać. Jeśli natomiast na liście nie będzie Twojej hurtowni, z którą współpracujesz od dawna i jej ufasz, możesz dodać ją do modułu za darmo.

Wprowadź swój sklep internetowy na nowe, lepsze tory

integracja PrestaShop zapewni Ci dostęp do każdej wybranej hurtowni, z którą współpracujesz. Przy użyciu jednego modułu będziesz mógł ich obsługiwać nawet kilka, a za pomocą zadań CRON produkty będą automatycznie dodawane oraz aktualizowane. Wszystko to w okowach wysokiej wydajności, natychmiastowej aktualizacji stanów magazynowych oraz opisów produktowych.

Najlepsze rozwiązanie w Twoim sklepie internetowym

Przekonaj się, że dobrze przygotowany moduł zapewni Ci konfigurację integracji, doskonale dostosowaną do rodzaju Twojego sklepu internetowego. Uzyskaj jeszcze lepszą synchronizację z wybraną hurtownią, aktualizuj bazy produktów i sprawdzaj stany magazynowe w jednym miejscu. Takie rozwiązanie gwarantuje Ci pełną kontrolę nad firmą oraz obsługę tak łatwą, że będziesz mógł w końcu skupić się wyłącznie nad rozwojem witryny i budowaniem własnej marki.

­

(tekst i fot. mat. partnera)